• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Тур «Два моря»

Тривалість: 7 ночей/8 днів

День вильоту: неділя

Програма туру:

День 1 Приліт до Тирани. Трансфер у м. Дуррес.

Поселення в готель. Відпочинок.

Дуррес – друге за величиною місто Албанії та головний порт країни. Три тисячі років тому місто, засноване на березі Адріатичного моря як грецька колонія, носило ім’я Епідамнус, пізніше, перейшовши під владу могутнього Риму, називалося Дурраціум. У всі часи місто було важливим портовим і торговим центром на Балканах. До наших днів у Дурресі збереглися руїни та укріплення римських часів; античний амфітеатр (найбільший на Західних Балканах), на території якого знайдено ранньохристиянський склеп з унікальною стінною мозаїкою; руїни візантійської та венеційської фортець.

День 2 Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію до старовинного міста Круя.

Ви побуваєте у старовинному місті Круя, історія якого тісно пов’язана з ім’ям національного героя Албанії – Джерджі Кастріоті (Скандербега). Відвідаєте етнографічний музей і прогуляєтеся старовинною торговою вулицею, де знайдете безліч різноманітних сувенірів.

Повернення до готелю. Відпочинок.

День 3-4 Сніданок у готелі.

Відпочинок.

За бажанням – факультативні екскурсії.

Місто Дуррес і дегустація на заводі «Скандербег»

Під час екскурсії ви неквапливо пройдетеся вулицями найдавнішого міста Албанії – Дурреса, багатого на пам’ятки. Серед них: Венеційська вежа, амфітеатр, який є однією з найбільших пам’яток античного періоду в Албанії і Балканському регіоні, набережна Волга, римські терми та багато іншого.

Після захопливої екскурсії на вас чекає дегустація знаменитого албанського коньяку «Скандербег» на коньячному заводі Дурреса.

*20 євро/25 доларів


Екскурсія до столиці Албанії Тирани, національний парк Дайті та шопінг в одному з великих торговельних центрів міста

Тирана розташована в прекрасному місці: з одного боку її прикрашає гора Дайті, з іншого – прибережна рівнина. Перші згадки про Тирану як про місто датуються 1614 роком, коли турки на честь перемоги над Персією вирішили заснувати тут місто, а столицею Албанії Тирана була проголошена тільки 1920 року.

Під час екскурсії на вас чекає підйом сучасною канатною дорогою на гору Даічі, а після екскурсії ви зможете відвідати один з торговельних центрів Тирани і зробити покупки.

*40 євро/45 доларів


Екскурсія до 2400-літнього міста-музею Берата з дегустацією на виноробні Чобо

2400-літнє місто-музей Берат увійшло до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Воно розташоване на березі річки Осумі біля підніжжя гори Томорр за 130 км від столиці Албанії – Тирани. Званий також «містом тисячі вікон», Берат зберіг два старовинних квартали: Мангалем і Горицю. Вони являють собою приклад класичного османського міста, частину якого займає фортеця. Початок її будівництва датується IV століттям до нашої ери. У фортеці ви зможете побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами та цінними іконами. У соборі Діви Марії розташувався Національний іконографічний музей, де зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрія. У Бераті, як і в багатьох містах Албанії, православні храми сусідять з мечетями. Одна з найвідоміших – Королівська мечеть – заслуговує на особливу увагу і датується XV століттям. На знаменитій виноробні Чобо на вас чекає дегустація албанських вин і ракії.

*50 євро/55 доларів


Екскурсія до Македонії

Багато хто називає Охрид найпрекраснішим містом Македонії. Протягом декількох століть він був столицею стародавньої Македонської держави. Його історія налічує більше 2500 років. Щоб оглянути всі його пам’ятки, не вистачить і тижня. Найголовнішою атракцією міста вважається Охридське озеро, яке ще називають Перлиною Македонії. Пам’ятка природи – Охридське озеро – розкинулося як на албанській території, так і на македонській. До речі, озеро визнано не тільки найглибшим, а й найдавнішим озером на Балканах.
Також на вас чекає відвідування церкви святого Наума.

*60 євро/65 доларів


Екскурсія на озеро Коман

Подорож на човні проходить між горами 1000 – 1500 метрів заввишки і через серію глибоких, красивих, з’єднаних між собою озер, а дивовижні дикі пейзажі нагадують норвезькі фіорди. Це унікальне місце заворожує і не залишить байдужим жодного мандрівника!

*65 євро/70 доларів

День 5 Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд у м. Саранда з оглядовою екскурсією Албанською Рив’єрою.

Дорогою – оглядова екскурсія містом, де з’єднуються дві частини Середземного моря – Вльорою!

Приїзд до Саранди. Поселення у готель. Відпочинок.

Саранда – південні ворота Албанії – розташована на південному заході країни за 285 кілометрів від її столиці Тирани. Історія міста Саранда йде в далеке минуле. Вперше місто згадується в письмових джерелах у II столітті до н.е. як Ончесмус. Повертаючись додому в Рим, знаменитий оратор Цицерон зупинявся в Бутрінті, у передмісті якого Ончесмусі жив його дорогий друг Помпоній Аттік. Місто також згадується у працях знаменитого римського історика і географа Страбона як важливий транзитний пункт між Римом і Грецією. У IV столітті н.е. для захисту від ворогів були зведені фортечні стіни навколо міста і замок. Руїни цих споруд збереглися й досі. Сучасне ім’я міста походить від назви монастиря візантійського періоду. Грецькою мовою він називався «Agios Saranda», що означало «40 святих». Руїни цього монастиря теж і зараз можна побачити в Саранді. На околицях міста туристи можуть відвідати також фортецю XV століття, зведену в роки війни Сулеймана-паші проти Корфу.

Вльора розташована в південно-західній частині Албанії, за 147 км від Тирани, на морському узбережжі, у мальовничому районі, оточеному горами, у тому місці, де зустрічаються два моря: Адріатичне та Іонічне. Це одне з найкрасивіших міст Албанії, його називають перлиною двох морів. Поруч лежать півострів Карабурун і острів Сазан, які протягом століть мали важливе стратегічне значення для захисту міста від ворогів. Туристи, які приїжджають до Вльори, мають можливість вибрати, на якому пляжі вони хотіли б відпочивати: піщаному на Адріатичному морі або гальковому на Іонічному. Саме у Вльорі 28 листопада 1912 року було проголошено незалежність і піднято національний прапор Албанії. Албанія звільнилася від півтисячолітнього панування Туреччини. Вльора була першою столицею незалежної держави.

День 6-7 Сніданок у готелі.

Відпочинок.

Факультативні екскурсії за бажанням:

Джип-сафарі

Захоплива подорож на джипах Land Rover по бездоріжжю перевалу Ллогара з відвідуванням фортець Лекурсі та Порто-Палермо, відпочинком на красивому пляжі, обідом у місцевому національному ресторанчику. У програму також входить відвідування кам’яного села Чепара і монастиря св. Георгія у Дема.

*60 євро/65 доларів


Екскурсія до античного міста Бутрінті та фортеці Лекурсі

Ви побуваєте в унікальному місці, занесеному до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, дізнаєтеся про перше поселення на цій древній землі, яке, за переказами, було засновано троянцями, що бігли зі зруйнованої Трої. Не пропустіть можливість пройтися вулицями стародавнього міста, побачити на власні очі римські терми, античний театр, храм бога Асклепія і багато-багато іншого! Також на вас чекає відвідування фортеці Лекурсі, з якої відкриваються чудові краєвиди Саранди та Бутрінті.

*35 євро/40 доларів


Екскурсія до «срібного міста» Гірокастра та унікального природного джерела Блакитне око

Під час екскурсії ви познайомитеся з фортецею міста, прогуляєтеся вулицями Гірокастри, що зберегла архітектурний стиль типового міста Оттоманської імперії ХVII-XIX ст. 2005 року історична частина міста Гірокастра була внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Потім ви підете до джерела Блакитне око, що отримало назву за дивовижний яскраво-бірюзовий колір води.

*40 євро/45 доларів


Екскурсія до м. Пермет з дегустацією вин і відпочинок на термальних водах Беньяна.

Ви відвідаєте Пермет – місто з символічним каменем-скелею, що нагадує про національного героя Премта, побачите старовинну церкву св. Параскеви. Після цього – відпочинок за 14 км від міста на оточених мальовничою природою термальних джерелах, які лікують захворювання шлунка, шкіри, ревматизм. Термальні джерела розташовані на відкритому повітрі, для їхнього відвідування необхідно мати з собою речі для купання. На цій екскурсії ви зможете одночасно і оздоровитися, і помилуватися чудовими краєвидами каньйонів річки Ленгаріца. На зворотному шляху – дегустація сирів місцевого виробництва.

*60 євро/65 доларів


Екскурсія до унікального природного джерела Блакитне Око і відвідування фортеці Лекурсі

Блакитне око – унікальне карстове джерело вулканічного походження, 18 ключів якого пробиваються на поверхню і створюють ілюзію блакитного людського ока. Також на вас чекає відвідування фортеці Лекурсі, створеної головним архітектором Сулеймана Пишного – Мімаром Сінаном.

*25 євро/30 доларів

День 8 Сніданок у готелі. Виселення.

Трансфер до аеропорту. Виліт.

Послуги за програмою, які входять у вартість:

 • авіапереліт;
 • трансфер по всьому маршруту на комфортабельному автобусі;
 • супровід російськомовного гіда під час усього туру;
 • проживання в готелях згідно з програмою;
 • харчування згідно з програмою BB або НВ;
 • медична страховка;
 • комісія агента

* Компанія залишає за собою право робити зміни за програмою, а також замінювати готелі за маршрутом на рівноцінні.

Період туру: з 25.04 до 27.06.2021; з 15.09 до 28.10.2021