Агентам

Тур «Албанські Альпи + відпочинок на узбережжі Адріатичного моря»

Тривалість: 7 ночей/8 днів

День вильоту: четвер

Програма туру:

День 1 Приліт до Тирани. Трансфер на північ Албанії у гірське селище Разма.

Поселення у готель. Відпочинок.

День 2 Сніданок у готелі.

Вільний день. Відпочинок.

Готель пропонує різні активності, а саме:

 • піші прогулянки;
 • альпінізм;
 • відвідування печер;
 • катання на велосипедах по горах;
 • окремі заходи (ралі, пригоди, дослідження);
 • вечірні розваги;
 • відвідування сауни/басейну.

День 3 Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд до м. Дуррес.

Дорогою – оглядова екскурсія в місті Шкодер з відвідуванням фабрики венеційських масок.

Поселення в готель у Дурресі. Відпочинок.

Одне з найбільших міст Албанії – Шкодер – розташоване на північному заході країни за 13 кілометрів від кордону з Чорногорією, поблизу злиття річок Дрин і Буна. Шкодер зіграв виняткову роль в історії Албанії. Він був заснований у IV столітті до н.е. як фортеця іллірійського племені лабеатів, а пізніше став столицею королівства іллірійців. У різні періоди Шкодер перебував під владою римлян, візантійців, сербів, венеційців, турок. Природно, що всі ці завоювання позначилися на зовнішньому вигляді міста. Протягом століть Шкодер був центром збереження і розвитку албанської культури. Саме тут друкувалися перші албанські книги і газети. Тут народилося і жило багато албанських поетів та письменників.

Дуррес – друге за величиною місто Албанії та головний порт країни. Три тисячі років тому місто, засноване на березі Адріатичного моря як грецька колонія, носило ім’я Епідамнус, пізніше, перейшовши під владу могутнього Риму, називалося Дурраціум. У всі часи місто було важливим портовим і торговим центром на Балканах. До наших днів у Дурресі збереглися руїни та укріплення римських часів; античний амфітеатр (найбільший на Західних Балканах), на території якого знайдено ранньохристиянський склеп з унікальною стінною мозаїкою; руїни візантійської та венеційської фортець.

День 4-7 Сніданок у готелі. Відпочинок.

За бажанням – факультативні екскурсії:

Місто Дуррес і дегустація на заводі «Скандербег»

Під час екскурсії ви неквапливо пройдетеся вулицями найдавнішого міста Албанії – Дурреса, багатого на пам’ятки. Серед них: Венеційська вежа, амфітеатр, який є однією з найбільших пам’яток античного періоду в Албанії і Балканському регіоні, набережна Волга, римські терми та багато іншого.

Після захопливої екскурсії на вас чекає дегустація знаменитого албанського коньяку «Скандербег» на коньячному заводі Дурреса.

*20 євро/25 доларів


Екскурсія до столиці Албанії Тирани, національний парк Дайті та шопінг в одному з великих торговельних центрів міста

Тирана розташована в прекрасному місці: з одного боку її прикрашає гора Дайті, з іншого – прибережна рівнина. Перші згадки про Тирану як про місто датуються 1614 роком, коли турки на честь перемоги над Персією вирішили заснувати тут місто, а столицею Албанії Тирана була проголошена тільки 1920 року.

Під час екскурсії на вас чекає підйом сучасною канатною дорогою на гору Дайті, а після екскурсії ви зможете відвідати один з торговельних центрів Тирани і зробити покупки.

*40 євро/45 доларів


Екскурсія до старовинного міста Круя та дегустація традиційних страв

Ви побуваєте в старовинному місті Круя, історія якого тісно пов’язана з ім’ям національного героя Албанії – Джерджі Кастріоті (Скандербега). Відвідаєте етнографічний музей і пройдетеся старовинною торговельною вулицею, де знайдете безліч різноманітних сувенірів.

Після захопливої та насиченої фактами екскурсії ви підете на дегустацію традиційних албанських страв і домашньої ракії!

*40 євро/45 доларів


Екскурсія до 2400-літнього міста-музею Берата з дегустацією на виноробні Чобо

2400-літнє місто-музей Берат увійшло до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Воно розташоване на березі річки Осумі біля підніжжя гори Томорр за 130 км від столиці Албанії – Тирани. Званий також «містом тисячі вікон», Берат зберіг два старовинні квартали: Мангалем і Горицю. Вони являють собою приклад класичного османського міста, частину якого займає фортеця. Початок її будівництва датується IV століттям до нашої ери. У фортеці ви зможете побачити візантійські церкви з унікальними настінними розписами та цінними іконами. У соборі Діви Марії розташувався Національний іконографічний музей, де зібрана колекція робіт відомого іконописця Онуфрія. У Бераті, як і в багатьох містах Албанії, православні храми сусідять з мечетями. Одна з найвідоміших – Королівська мечеть – заслуговує на особливу увагу і датується XV століттям. На знаменитій виноробні Чобо на вас чекає дегустація албанських вин і ракії.

*50 євро/55 доларів


Екскурсія до Македонії

Багато хто називає Охрид найпрекраснішим містом Македонії. Протягом декількох століть він був столицею стародавньої Македонської держави. Його історія налічує більше 2500 років. Щоб оглянути всі його пам’ятки, не вистачить і тижня. Найголовнішою атракцією міста вважається Охридське озеро, яке ще називають Перлиною Македонії. Пам’ятка природи – Охридське озеро – розкинулося як на албанській території, так і на македонській. До речі, озеро визнано не тільки найглибшим, а й найдавнішим озером на Балканах.

Також на вас чекає відвідування церкви святого Наума.

*60 євро/65 доларів


Екскурсія на озеро Коман

Подорож на човні проходить між горами 1000 – 1500 метрів заввишки і через серію глибоких, красивих, з’єднаних між собою озер, а дивовижні дикі пейзажі нагадують норвезькі фіорди. Це унікальне місце заворожує і не залишить байдужим жодного мандрівника!

*65 євро/70 доларів

День 8 Сніданок у готелі. Виселення.

Трансфер до аеропорту. Виліт.

Послуги за програмою, які входять у вартість:

 • авіапереліт;
 • трансфер по всьому маршруту на комфортабельному автобусі;
 • проживання в готелях згідно з програмою;
 • харчування згідно з програмою BB або НВ;
 • екскурсійна програма в супроводі російськомовного гіда по всьому туру;
 • усі вхідні квитки в музеї за маршрутом;
 • медична страховка;
 • комісія агента.

* Компанія залишає за собою право робити зміни за програмою, а також замінювати готелі за маршрутом на рівноцінні.

Період туру: з 28.03 до 15.06.2021; з 15.09 до 02.10.2021