• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Корисні поради

Медицина

При настанні страхового випадку необхідно зателефонувати до сервісного центру на номери телефонів, зазначені у страховому полісі. При наявності страховки обслуговування проводиться безкоштовно або з наступною компенсацією витрат, згідно зі страховим полісом (див. Пам’ятку, що додається до поліса).

Одяг

Жителі Єгипту приділяють одягу багато уваги. Тільки релігійні жінки тут носять хіджаби, які призначаються також для захисту від спекотного сонця і сильного вітру. Більшість населення європеїзована і здебільшого носить звичний для нас одяг. У курортних районах створені всі умови, щоб туристи почувалися комфортно. Тому жорсткі правила і заборони щодо одягу тут відсутні.

Як правильно торгуватися

Ринки Єгипту – це особливий світ, який має свої правила і закони. Вузькі вулички з лавками, розвали строкатих і незвичайних товарів, напористі зазивали-продавці.

Перед походом на ринок рекомендується обміняти свої гроші на єгипетські фунти. Торгівля в єгипетських фунтах набагато вигідніша, ніж в доларах (євро в Єгипті – не ходові гроші). Торгуючись у доларах, турист неодмінно витратить набагато більше.

Туристи мають бути уважними при розрахунках з продавцями. Віддаючи решту, єгиптяни можуть вручити замість 50 фунтів 50 піастрів, оскільки ці гроші дуже схожі між собою. Проходячи ринком, вибираючи товар, треба рухатися без поспіху, придивлятися до товару. Бігати від прилавка до прилавка не варто. У іншого прилавка товар не буде дешевшим. Знизити ціну можна тільки в результаті правильного торгу. Загалом, будь-який товар, який вам сподобався, можна купити за цілком прийнятною ціною. Якщо товар подобається туристу, то йому слід постаратися привернути увагу продавця, показати свою зацікавленість.

Товар, що сподобався, слід уважно розглянути, покрутити в руках, помацати і тільки потім запитати у продавця про його вартість. У жодному разі не можна називати ціну товару самим, про неї має сказати продавець. Якщо ж турист першим назве ціну, то знизити її вже не вдасться. Торг не відбудеться. Адже ціна, що влаштовує покупця, вже названа. Незалежно від того, яку ціну пропонує продавець, необхідно якомога емоційніше та артистичніше дивуватися їй. Потім треба повернути товар на місце і зробити вигляд, що збираєтеся йти. Не варто хвилюватися, продавець завжди зацікавлений у тому, щоб продати свій товар, тому він ні за що не дозволить піти без покупки (звичайно, в тому випадку, якщо турист виявив інтерес до товару). Треба пам’ятати про те, що ціна зазвичай завищена в 2 або 3 рази, тому торг не тільки доречний, але й необхідний.