• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Пхукет, Кхао Лак

Пхукет-ex-prev (2)

Оглядова екскурсія островом

Пейзажі та краєвиди острова Пхукет напрочуд гарні. Екскурсія охоплює відвідування оглядового майданчика та храму Чалонг і знайомство з містом Пхукет, відвідування найбільшої ювелірної фабрики острова.

Пхукет-ex-prev (3)

Сафарі

Захоплива поїздка на слонах через джунглі. Катання на каное, піша прогулянка дикими куточками джунглів.

Пхукет-ex-prev (4)

Вечірнє шоу Fantasea

Казкове вечірнє шоу в унікальній постановці за участю живих слонів, акробатів, повітряних гімнастів, танцюристів, ілюзіоністів. Неймовірні піротехнічні ефекти, декорації та лазерне освітлення. З попередньою вечерею у величезному ресторані-палаці.

Пхукет-ex-prev (5)

Екскурсія у Пханг-Нга

Ранкова поїздка на катері до затоки Пханг-Нга, приголомшливі прямовисні вапнякові скелі, острів Джеймса Бонда, купання. Обід включений.

Пхукет-ex-prev (6)

Острови Пхі-Пхі

Поїздка на швидкісному катері до дивовижних за красою островів Пхі-Пхі для плавання у теплій смарагдовій воді. Пірнання з маскою і ластами.
Обід включений.

Пхукет-ex-prev (1)

Морське каное

Цікава екскурсія знайомить з природними красотами затоки Пханг-Нга, островом Джеймса Бонда та декількома морськими печерами, що являють собою мережу циліндричних лагун, утворених протоками і сполученими між собою тунелями. Печери були відкриті в 1990 році.

Інші екскурсії островом Пхукет + вартість екскурсій

phuket-prev

Вартість екскурсій зазначена орієнтовна. На вартість екскурсій впливають різні фактори (коливання курсу долара, розмір екскурсійної групи тощо). Екскурсію можливо придбати у представника приймаючої компанії в готелі. Інформація наведена в доларах для ознайомлення.

* Ціни можуть змінюватися залежно від курсу бата.