• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Пам'ятка туристів, що подорожують до Андорри

Просимо Вас обов’язково надавати туристам пам’ятку перед початком туру

wordПам’ятка туристу по Андоррі – ITravex (від 24.11.21)

pdfСхема проходження на зустріч приймаючою стороною в а/п Барселони Т1 (регулярний рейс «МАУ»)

Рекомендації туристам

Оплата послуг зазвичай включається в рахунок, офіціантам та портьє рекомендується давати чайові у розмірі 10% від рахунку.

Кримінальна ситуація в країні вкрай спокійна, рівень злочинності практично нульовий. У країні категорично заборонено діяльність спілок, політичних об’єднань тощо, тому відсутні будь-які маніфестації та страйки.

Суспільні звичаї, виховані на суворому католицькому ґрунті, досить суворі. На відміну від сусідніх Іспанії та Франції, тут відсутні стриптиз-бари, порнографія не вітається, нудизм не прийнятий, сексуальні меншини ніяк не проявляють себе, позашлюбні зв’язки не заохочуються, а проституція заборонена і повсюдно переслідується. Місцева поліція без вагань висилає з країни будь-якого іноземця, який порушує місцеві закони або навіть просто за поведінку, що викликає, незважаючи на його економічний статус.

Готелі немає офіційних категорій. Харчування досить різноманітне, але на сніданок, як правило, не пропонуються гарячі страви. У більшості готелів обов’язково є власні ресторанчики та спортивні майданчики, а також сховища для лиж (або можна зберігати спорядження в номерах). У комплексі Кальдеа допустимо ходити тільки босоніж або в гумових шкарпетках, “шльопанці” заборонені.