Агентам

Екскурсійний тур узбережжям Албанії

Тривалість: 7 ночей/8 днів

День вильоту: неділя

Програма туру:

День 1 Приліт до Тирани. Трансфер до м. Дуррес.

Поселення у готель. Відпочинок.

Дуррес – друге за величиною місто Албанії та головний порт країни. Три тисячі років тому місто, засноване на березі Адріатичного моря як грецька колонія, носило ім’я Епідамнус, пізніше, перейшовши під владу могутнього Риму, називалося Дурраціум. У всі часи місто було важливим портовим і торговим центром на Балканах. До наших днів у Дурресі збереглися руїни та укріплення римських часів; античний амфітеатр (найбільший на Західних Балканах), на території якого знайдено ранньохристиянський склеп з унікальною стінною мозаїкою; руїни візантійської та венеційської фортець.

День 2 Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію до м. Круя.

На схилі гори Сарі Салтики, звідки добре видно околиці та узбережжя Адріатичного моря, розташоване місто Круя, історія якого тісно пов’язана з ім’ям національного героя Албанії – Джерджі Кастріоті (Скандербега). У місті збереглися руїни фортеці, основу якої було закладено ще стародавніми іллірійцями, середньовічна торговельна вуличка, де можна купити сувеніри та вироби ручної роботи, етнографічний музей, розміщений у будинку багатого містянина XVIII століття, і, звичайно, музей головного героя Албанії – Скандербега.

Повернення в готель. Відпочинок.

День 3 Сніданок у готелі.

Вільний день. Відпочинок.

День 4 Сніданок у готелі. 

Виїзд на екскурсію до міста Дуррес з дегустацією на заводі «Скандербег». 

Під час екскурсії ви неквапливо пройдетеся вулицями найдавнішого міста Албанії – Дурреса, багатого на пам’ятки. Серед них: Венеційська вежа, амфітеатр, який є одним з найбільших пам’ятників античного періоду в Албанії і Балканському регіоні, набережна Волга, римські терми та багато іншого.

Після захопливої екскурсії на вас чекає дегустація знаменитого албанського коньяку «Скандербег» на коньячному заводі Дурреса.

Повернення в готель. Відпочинок.

День 5 Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд до м. Саранда через місце, в якому з’єднуються дві частини Середземного моря: Адріатичне та Іонічне – місто Вльора!

Оглядова екскурсія.

З Вльори до Саранди – переїзд з оглядовою екскурсією вздовж Албанської Рив’єри.

Поселення у готель. Відпочинок.

Саранда – південні ворота Албанії – розташована на південному заході країни за 285 кілометрів від її столиці Тирани. Історія міста Саранда йде в далеке минуле. Вперше місто згадується в письмових джерелах у II столітті до н.е. як Ончесмус. Повертаючись додому в Рим, знаменитий оратор Цицерон зупинявся в Бутрінті, у передмісті якого Ончесмусі жив його дорогий друг Помпоній Аттік. Місто також згадується у працях знаменитого римського історика і географа Страбона як важливий транзитний пункт між Римом і Грецією. У IV столітті н.е. для захисту від ворогів були зведені фортечні мури навколо міста і замок. Руїни цих споруд збереглися й досі. Сучасне ім’я міста походить від назви монастиря візантійського періоду. Грецькою мовою він називався «Agios Saranda», що означало «40 святих». Руїни цього монастиря теж можна побачити в Саранді і зараз. На околицях міста туристи можуть відвідати також фортецю XV століття, зведену в роки війни Сулеймана-паші проти Корфу.

День 6 Сніданок у готелі.

Вільний день. Відпочинок.

День 7 Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію до «срібного міста» Гірокастра та унікального природного джерела Блакитне око.

Під час екскурсії ви познайомитеся з фортецею міста, прогуляєтеся вулицями Гірокастри, що зберегла архітектурний стиль типового міста Оттоманської імперії ХVII-XIX ст. 2005 року історична частина міста Гірокастра була внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Потім ви вирушите до джерела Блакитне око, що отримало назву за дивовижний яскраво-бірюзовий колір води.

Повернення в готель. Відпочинок.

День 8 Сніданок у готелі. Виселення.

Трансфер до аеропорту. Виліт.

Послуги за програмою, які входять у вартість:

  • авіапереліт;
  • трансфер по всьому маршруту на комфортабельному автобусі;
  • проживання в готелях 4* згідно з програмою;
  • харчування згідно з програмою BB;
  • екскурсійна програма в супроводі російськомовного гіда по всьому туру;
  • усі вхідні квитки в музеї за маршрутом;
  • медична страховка;
  • комісія агента.

* Компанія залишає за собою право робити зміни за програмою, а також замінювати готелі за маршрутом на рівноцінні.

Період туру: з 25.04 до 27.06.2021; з 15.09 до 28.10.2021