• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Дитячий табір La La Wood 2023

Як пройшли твої канікули? – в La La Wood!
Ми хочемо, щоб Ваша дитина із захватом і гордістю відповідала на це питання! Ми вміємо дарувати незабутні емоції і яскраві спогади, бо робимо це з 2016 року… а ще любов до англійської – це ж мастхев! 🙂

Про La La Wood

 • Дитячий табір в Карпатах
 • Для дітей від 9 до 14 років
 • Трансфер з Києва, Львова, Чернівців, Івано-Франківська та Одеси
 • 1738 дітей відвідали La La Wood з 2016 року

La La Wood – приватний табір (40 діточок в зміні) в Карпатах з акцентом на практику розмовної англійської мови. Цікава англійська у поєднанні з яскравими літніми розвагами – це чудова можливість якісного та корисного відпочинку. Наш табір було створено за підтримки ООН.

Ми знаходимося в селищі Лекечі Чернівецької області в 15 км від кордону з Румунією. Наша локація — безпечний закритий котеджний комплекс в лісі, що межує із Вижницьким національним природним парком. Казкові пейзажі і найчистіше в Україні повітря!

Програма табору містить 30 годин розмовної англійської та розрахована на дітей віком 9-15 років з будь-яким рівнем володіння мовою. У зміні не більше 40 осіб, які розділені на групи по 9-10 осіб для максимальної ефективності програми. З дітьми працюють тимліди – дипломовані педагоги, викладачі мовних шкіл.

Наші методики спрямовані на розкриття потенціалу і талантів дитини, основним принципом під час реалізації програми є відсутність примусу. Ми будуємо заняття так, що кожна дитина вибирає ті активності, які їй цікаві, і при цьому бере на себе відповідальність. Поєднання щирого інтересу та самостійності дають дуже високий результат та ефективність навчання. Ми формуємо внутрішню мотивацію, інтерес та любов до вивчення англійської мови, що є безцінним у довгостроковій перспективі.

А ще La La Wood – це нові друзі, нові скіли, яскраві емоції та враження, безліч крутих фото та відео, незабутня атмосфера табору з вечірніми багаттями, піснями, гітарою, веселощами в басейні, походами в ліс та пікніками, драйв, азарт, перемоги, нові емоції та просто щастя – все, що потрібно, щоб запам’ятати це літо надовго і повернутися ще багато разів!

Чому з кожним роком в нашій програмі беруть участь все більше дітей?

Реальні друзі краще підписників в Instagram.
Захоплюючі командні ігри, квести, спільні творчі майстер-класи – це завжди безліч нових друзів і незабутніх вражень.

✓ Софт-якості
Ваші діти будуть розвивати нестандартне мислення, креативність і лідерські якості, а ще вміння самостійно приймати рішення в різних ситуаціях, що дуже важливо при формуванні особистості.

✓ Кемпім с 2016 року
З кожним роком ми відточуємо нашу програму з командою досвідчених івент-менеджерів, психологів, викладачів англійської мови та спорт інструкторів.

✓ Любов до англійської мови
Після табору у дітей з’являється стійке бажання вчити англійську і розмовляти нею. А внутрішня мотивація – це завжди запорука успіху!

✓ Атмосферність
Атмосферні вечора біля вогнища під зоряним небом і з піснями під гітару залишать безліч приємних спогадів про відпочинок в нашому англійському літньому таборі.

Команда

З дітьми працюють тимліди – дипломовані педагоги, викладачі мовних шкіл. Ми приймаємо в нашу команду лише професіоналів та людей, закоханих у свою справу, тому що робота з дітьми – це особлива професійна діяльність, яка потребує повної віддачі та високого рівня підготовки.

За групою з 9-10 дітей закріплений 1 дорослий, тому кожна дитина має можливість безпосередньо звернутися до тимліду абсолютно з будь-яким питанням, вона буде почута і зрозуміла. Діти завжди перебувають у полі зору тимлідів.

Наші викладачі мають досвід роботи з дітьми понад 5 років, проходять спеціальну підготовку та курси надання першої допомоги в рамках програми Червоного Хреста перед початком сезону.

Всі наші тимліди – веселі, чуйні, уважні та легкі на підйом люди, здатні створити довірчу атмосферу та налагодити особливий зв’язок із дітьми.

Безпека і медичне обслуговування

У таборі цілодобово перебуває лікар і є необхідний мінімум надання першої медичної допомоги. За 8 км від готелю в місті Берегомет є лікарня, при необхідності і з дозволу батьків завжди готові доставити туди дитину.

Адміністрація дитячого табору La La Wood приділяє особливу увагу безпеці дітей під час перебування в таборі:

 • територія готельного комплексу закрита, огороджена та цілодобово охороняється. На території комплекса ведеться
 • постійне відеоспостереження;
 • підчас нічного відпочинку за територією готелю і всього комплекса спостерігає нічний черговий;
 • тимліди цілодобово перебувають поруч із дітьми та супроводжують на всі заходи;
 • адміністрація табору і медпрацівник завжди на зв’язку з батьками;
 • щоденні відео/фото-звіти на наших соціальних ресурсах, у месенджері батькам;

У таборі цілодобово перебуває лікар і є необхідний мінімум надання першої медичної допомоги. За 8 км від готелю в місті Берегомет є лікарня, при необхідності і з дозволу батьків завжди готові доставити туди дитину.

Лікар 2 рази на день проводить температурний скринінг дітей та дорослих, стежить за дотриманням медичних та санітарних норм на території комплекса, контролює наявність санітайзерів та режим провітрювання приміщень. Лікар контролює прийом ліків дітьми у разі, якщо дитина повинна приймати ліки протягом відпочинку, також відповідає за дотримання обмежень у харчуванні для дітей з алергією та непереносимістю.

Усі діти застраховані, страховка поширюється на час трансферу та перебування у таборі. Страхування покриває COVID-19.

Трансфер по Україні

При необхідності Ви також можете замовити трансфер для дитини. Ми пропонуємо організований трансфер потягом з Києва, Львова, Івано-Франківська, Чернівців та Одеси у супроводі вожатих табору. Всі діти застраховані під час трансферу у СК «Європейський страховий альянс». Трансфер не входить до вартості туру, сплачується окремо при замовленні.

Дати заїзду 

Перша зміна 01.07 – 11.07
Друга зміна 13.07 – 23.07
Третя зміна 25.07 – 04.08
Четверта зміна 07.08 – 17.08
П’ята зміна 19.08 – 29.08