• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Дайвінг та риболовля

Дайвінг (занурення з аквалангом)

Чи чули ви, що все більше наших телезірок (за їхнім власним зізнанням) віддають перевагу проведенню вільного часу… під водою? Що, власне, зовсім не дивно. Підводне плавання (або дайвінг) давно стало одним з найпопулярніших видів активного відпочинку у світі. Одного разу спробувавши «зануритись з головою» у новий вимір, познайомившись з його дивовижними і яскравими мешканцями, не так легко зупинитися.

Води океану біля островів Індонезійського архіпелагу є світовою скарбницею підводної флори і фауни. Не став винятком і підводний світ Балі. Чудові підводні сади, близько тисячі видів риб найнеймовірніших кольорів і розмірів, ідеальна температура води і хороша видимість – гарантія яскравих вражень від дайвінгу на цьому острові.

Решта – на ваш вибір! Тут є пропозиції для новачків і досвідчених аквалангістів. Індивідуальні та групові поїздки до всіх найпопулярніших місць занурень на Балі та сусідніх островах. Одноденні і тривалі дайв-подорожі з розміщенням у готелях. Дайв-круїзи по всьому архіпелагу з проживанням у готелях або на шхунах. Повний перелік сертифікаційних програм PADI.

daiving-puteshestvie-na-bali-tur-13793407653805_w990h700 ceningan_wall bali_d1

Дайвінг у Туламбені (північно-східне узбережжя). Занурення відбуваються з пляжу і рекомендуються для дайверів будь-якої категорії. Глибина – 4-30м. На Балі це найпопулярніше для дайвінгу місце. Можна дослідити уламки затонулого під час Другої світової війни військового американського корабля Liberty 120 м завдовжки. Є унікальна 60-метрова прямовисна скеля, зграї тропічних риб, мурени, риби-папуги, акули в оточенні красивих коралів. Є можливість зустріти білу рифову акулу, акулу-молот і дельфінів.

Дайвінг в Амеді (північно-східне узбережжя). Занурення проводяться з човна і рекомендуються для дайверів будь-якої категорії. Глибина – 4-30м. Можна побачити прямовисну стіну, тверді та м’які корали, губки, маленьких рифових акул, морських зірок, рибу-тригер, рибу-хірурга, рибу-єдинорога, рибу-папугу, білих рифових акул, собакозубого тунця і безліч інших різновидів риб.

Дайвінг біля острова Менджанган . На північному заході острова розташований національний морський парк. Занурення відбуваються з човна або з берега і рекомендуються для дайверів будь-якої категорії. Глибина – 5-40м. На драйверів чекають стрімка скеля, підводний світ з морськими черепахами, акулами і скатами, тут також можна побачити садового вугра, зелених черепах, акул, синіх плямистих морських зірок.

Дайвінг у Нуса-Дуа (південне узбережжя). Занурення – з човна і рекомендуються для дайверів будь-якої категорії. Глибина – 8-15 м. Якщо у вас не дуже багато вільного часу, призначеного для дайвінгу, ви можете вирушити по морські пригоди в Нуса-Дуа, але візьміть до уваги, що тут ви не знайдете такого розмаїття морської фауни, як місцях, що згадуються вище.

Дайвінг біля островів Лембонган і Пеніда (острови розташовуються на південь від Балі – 45-55 хвилин на човні). Занурення – з човна і рекомендуються для дайверів будь-якої категорії. Глибина – 5-40 м. На вас чекає сенсаційний підводний світ – скати, черепахи, манти, риби-ангели, риби-клоуни, вугри, мурени і білі рифові акули. У серпні та вересні тут можна побачити рибу-сонце.

Дайвінг у гавані Паданг-Бей та біля острова Гілі Тепеконг (східне узбережжя). Занурення – з човна і рекомендуються для просунутих і досвідчених дайверів. Глибина – 3-40 м. Можна побачити рибу губань, білу рифову акулу, рибу-сонце, мурен, великих тропічних риб і м’які корали.

Гілі Тепеконг – місце з холодним водним потоком, сильною течією, слизькими стрімкими стінами. Можна побачити акул, мурен, плямистих морських зірок, рибу-тригер, рибу-ангела, рибу-папугу тощо.

Sea Walking або ходіння під водою (пів дня)

Ви коли-небудь мріяли походити по морському дну? Ваша мрія може здійснитися на Балі! Sea Walking – один з найпопулярніших видів морського спорту, що доступний кожному. Вам не обов’язково мати сертифікат водолаза або вміти плавати. Вам просто має бути як мінімум 10 років.

sea1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 8110255_Sea_Walker_365x210

Перед зануренням ви переглянете короткий інструктаж і під час всієї прогулянки під водою поруч з вами будуть перебувати асистенти.

Вам видадуть спеціальний водонепроникний шолом, куди з поверхні по шлангу подається повітря, тому ви зможете нормально дихати під водою. Ви занурюєтеся у воду на глибину до 5 метрів і гуляєте по морському дну. Шолом сконструйований так, що, одягнувши його, ви зможете вільно повертати голову і спостерігати за підводним світом без обмежень і незручностей. Вся прогулянка триватиме близько 30 хвилин, і за цей час ви зможете побачити коралових риб та морських їжаків, а також помацати їх і погодувати.

Риболовля (пів дня)

Наш катер відвезе вас у відкритий океан, а професійний рибалка покаже найкращі місця і забезпечить усім необхідним обладнанням для риболовлі.

На Балі поширені кілька різних видів риболовлі, але найпопулярніші це – коралова і траленням.

Так звана коралова риболовля відбувається на коралових рифах, на невеликій глибині. Ваш катер, залежно від вітру і течії, або стоїть на якорі, або просто дрейфує. Тут ви зможете зловити рибу до 2 кг ваги – груперів, снеперів, риб-папуг, коралову форель та інших.

Під час риболовлі траленням катер постійно перебуває в русі. Ваш улов на такій риболовлі може сягати 60 кг. Це може бути іспанська макрель, махі-махі, жовтохвостий тунець, тревалія, баракуда, марлін.