• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Аквапарк

Розташований на території 3,8 гектара в оточенні тропічних садів балійський аквапарк в 2005 році був визнаний найкрасивішим аквапарком світу. Це прекрасне місце для відпочинку як дітей, так і дорослих.

Ви зможете з’їхати з 18 водних гірок (швидкість може сягати до 70 км/год, є повороти на 360 градусів!), поплавати «ледачою річкою», накупатися в блакитних лагунах, розслабитися у Spa-центрі або пограти в бадмінтон, настільний теніс, волейбол, мініфутбол чи гігантські шахи.

Для найменших відвідувачів (для дітей до 3 років) є спеціальні гірки і дитячий басейн. На старших чекає великий «мокрий» дитячий майданчик з тунелями, підвісними містками, натягнутими сітками, гейзерами, водними пістолетами та гарматами. Парком прогулюється Велика Качка, яку можна помацати, посидіти у неї на колінах і зробити з нею фотографії!

4e00432e87292 аквапарк индонезия ???????????????????????????????

На території парку є роздягальні, душові та сейф. Також ви зможете взяти напрокат рушники. Професійний фотограф збереже найбільш захопливі моменти вашого відпочинку в аквапарку. Ви зможете придбати готові фотографії, які вивішуються перед виходом о першій годині дня. Після водних розваг вам буде приємно пообідати в одному з ресторанчиків на території аквапарку, де безсумнівно знайдеться їжа на будь-який смак.