• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

З Великоднем!

З 24 лютого життя кожного українця змінилось, кожен з нас став трошки іншим. Питання «Як ти?» стало заміною фраз «Я тебе люблю», «Ти дорога мені людина». Саме з цих слів починаються всі наші щоденні ранкові телефонні розмови і переписки.

Ми всі перестали відкладати на потім важливі слова та навчились щиро й впевнено казати про свої почуття.
Ми всі неймовірно згуртувались — кожен намагається допомогти іншому, як тільки може, українські волонтери — це люди, які можуть за лічені дні дістати все від турнікета до хвоста дракона, якщо це потрібно для наших сміливих воїнів або тим, хто зараз потрапив у складну ситуацію.

Багато з нас мусили тимчасово полишити рідні домівки, розлучитись зі своїми рідними, почати облаштовувати звичне життя з нуля. І тому за цей час ми переосмислили для себе багато речей і ще раз впевнились у важливості таких понять як віра і надія, адже саме вони нам надають сил та підтримують.

Великдень — це свято перемоги життя над смертю, світла над темрявою, віри і надії над зневірою. Тож особливо у цей день так важливо сказати головні слова людям, яких ви любите та обійняти тих, хто поруч.

Україна переможе — адже мільйони людей вірять у це!