• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

З Днем туризму!

Жодна людина не потрапляє в туризм випадково.

З цією сферою нероздільно пов’язують своє життя ті, хто з дитинства зачитувався пригодницькими книгами, обожнював вишукувати цікаві місця на карті та глобусі, із захватом дивився передачі Кусто, а зараз любить Discovery Chanel, програми Бер Гріллза, «Орел та Решка» і «Світ навиворіт». Це ті люди, які обожнюють мріяти і вміють втілювати свої бажання в життя, ті люди, для яких «passion for life» – це подорожі, нові знання, відкриття, пригоди.

Давайте разом мріяти, підкорювати, відкривати ще незвідані вами країни та насолоджуватись улюбленими містами! Як вам, наприклад, ідея – влаштувати собі екзотичну подорож до Занзібару або втекти на вихідні до чарівного Стамбула? Звучить круто? Ну тоді GO з нами!

Адже ми в Join UP! так любимо, коли ви здійснюєте свої мрії, коли завдяки подорожам змінюєте світогляд, відкриваєте для себе все нові неймовірні місця на нашій планеті та із задоволенням і любов’ю починаєте кожен свій робочий день. Ми ж усі знаємо: туризм – це назавжди!

Тож ми вітаємо вас з Днем туризму – святом професіоналів, які знають про подорожі все і для яких мандри – це стиль життя!