• USD/UAH 28.3114.07.2020EUR/UAH 31.914.07.2020
  • [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Туроператор Join UP! починає відновлювати польотну програму з 1 липня. ОНОВЛЕНО 11.07.20

Раді повідомити, що з 1 липня ми повертаємося до нашої улюбленої справи — продовжувати відкривати світ та закохувати туристів у подорожі.

З датами вильоту починаючи з 1 липня у продажу вже доступні пакетні тури за напрямками Туреччина — з тестуванням після прибуття до країни у разі виявленої підвищеної температури, Албанія** — без обмежень на кордоні та без тестування, а також Єгипет,  з 27 червня — Туніс з довідкою про тестування не раніше ніж за три дні до вильоту.

UPD: польотну програму з України до Тунісу перенесено на 2021 рік.

UPD від 30.06.20: через спалах коронавірусу у Каїрі та Александрії Єгипет наразі знаходиться у «червоній» зоні для українців. Разом з тим на курортах Хургада і Шарм-ель-Шейх рівень захворюваності залишається невисоким. Для в’їзду у країну ПЛР-тестування робити не потрібно. Однак після повернення з Єгипту в Україну — обов’язкова домашня самоізоляція на 14 днів під контролем мобільного додатку «Дій вдома» або ПЛР-тестування власним коштом.

UPD від 06.07.20: іноземці, в тому числі транзитні пасажири, які прилітають з Єгипту до України, повинні мати чинний поліс медичного страхування, який покриває лікування Covid-19, на весь період перебування в Україні. У разі відсутності поліса туристу може бути відмовлено у перетині кордону.

UPD від 08.07.20: з 7 липня Албанія входить до переліку країн «червоної» зони Міністерства охорони здоров’я України. Для в’їзду у країну ПЛР-тестування робити не потрібно. Однак після повернення з Албанії в Україну — обов’язкова домашня самоізоляція на 14 днів під контролем мобільного додатку «Дій вдома» або ПЛР-тестування власним коштом.

UPD від 11.07.20: з 11 липня громадянам третіх країн, зокрема України, які їдуть у Хорватію з туристичною метою, або іншою діловою метою, для вільного в’їзду потрібно надати негативний результат ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, отриманий щонайбільше за 48 годин, рахуючи від часу забору матеріалу для дослідження до прибуття країну. У разі відсутності результатів ПЛР-тестування для таких громадян обов’язковою є 14-денна самоізоляція.

Також готуємося запускати продажі турів одразу після досягнення домовленостей на рівні держав до Кіпру, Болгарії, Хорватії, Чорногорії, Грузії та Греції.

З правилами в’їзду за нашими напрямками можна ознайомитися у таблиці в кінці статті. Інформація оновлюватиметься, щойно стануть відомі нові подробиці.

Перельоти до пунктів призначення планується здійснювати на крилах SkyUp Airlines.

Спеціальні умови бронювання від Join UP!

Туроператору вдалося домовитися з партнерами у країнах, які вже відкрили або планують відкрити свої кордони для українців найближчим часом, про спеціальні умови бронювання пакетних турів.

За напрямками Туреччина, Чорногорія, Єгипет, Албанія** з 15 червня по 31 липня можна забронювати тури з датами вильоту з 1 липня по 31 липня.

UPD: Грузія, Туніс, Кіпр, Греція виключені зі списку країн, для яких доступні спеціальні умови бронювання.

UPD: одразу після досягнення домовленостей на рівні держав польотна програма за напрямками Чорногорія планується, орієнтовно, — з 16.07.2020, Грузія, Кіпр, Греція — з 01.08.2020.

UPD від 02.07.: Грузія скасувала можливість в’їзду іноземних громадян до 1 серпня.

Перший платіж складає 0%. Оплатити пакетний тур у повному обсязі потрібно не пізніше, ніж за 7 днів до вильоту за курсом на момент здійснення оплати. Анулювати мандрівку можна за 7 днів до вильоту без штрафу*.

Слідкуйте за оновленнями, список напрямків буде доповнюватися.

Дмитро Сєроухов, CEO Join UP!: «Наші партнери запевняють, що українців вже чекають на їх улюблених курортах. Зараз на рівні країн ведуться переговори і консультації, щоб  відновлення туризму стартувало якнайшвидше та у найбільш безпечний для туристів спосіб».

Для всіх учасників галузі це абсолютно новий досвід. Потрібно налагодити взаємодію на міжнародному рівні, спільно розробити діючий механізм відновлення туристичного сектора, кожній країні — розробити, впровадити та оновлювати відповідно до ситуації правила, які допоможуть безпечно відкривати кордони. Тому протягом наступних щонайменше 2-3 місяців ситуація змінюватиметься динамічно.

Що стосується впровадження конкретних протиепідемічних заходів, як-то проходження самоізоляції або обсервації після прибуття в Україну з-за кордону, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу Міністерства охорони здоров’я 10 червня повідомив, що Міністерство наразі вивчає дії інших країн та консультується з епідеміологами. Розглядається можливість зонування країн: прибуття до України з країн з гіршою епідемічною ситуацією може передбачати обов’язкову самоізоляцію чи обсервацію, з країн з аналогічною чи кращою епідемічною ситуацією — не передбачатиме таких заходів.

Слідкуйте за нашими оновленнями. Усі деталі ми будемо повідомляти на сайті та на офіційних сторінках туроператора у соцмережах, щойно їх анонсуватимуть компетентні органи. Також просимо туристів щонайменше за тиждень до вильоту уточнювати у свого турагента всі вимоги та умови перебування у країні відпочинку і повернення звідти до України.

* Ануляції приймаються в робочий час: пн-пт 10:00-19:00, сб 10:00-17:00. Якщо сьомий день потрапляє на неробочий, то ануляція повинна надійти у попередній робочий день.

Спеціальні умови бронювання розповсюджуються тільки на нові заявки. Для перебронювань заявок, які припали на період закриття авіасполучення, вони не діють.

**Тільки для цих готелів за напрямком Албанія

 • Aler Bianco 4*+
 • Aler Grand Hotel Vlora 5*
 • Aler Holiday inn Saranda 4*+
 • Aler Hotel Durres 3*+
 • Aler Luxury Apartments Durres 4*
 • Aler Luxury Apartments Saranda 4*
 • Aler Luxury Hotel Vlora 4*+
 • Aler Luxury Resort Durres 4*
 • Dolce Vita 4*
 • Troy Apt
 • Daniel Guesthouse 2*
 • Sanremo Hotel & Restorant 3*
 • Villa Ujvara 2*
 • Villa Leo
 • Ujvara 3*+
 • Ujvara. 4*

Країна

Правила в’їзду станом на 11 липня 2020

Дата старту турів

Туреччина ПЛР-тестування для в’їзду не потрібне. В аеропортах прильоту туристам вимірюватимуть температуру. Якщо турист матиме підвищену температуру, його перевірять за допомогою тестування. Після прильоту до Туреччини туристи (діти також) повинні будуть заповнити інформаційний бланк і надати його під час паспортного контролю. Дана інформація опублікована в онлайні по Туреччині, саму анкету можна роздрукувати з пакетом документів в заявці. Після прильоту з Туреччини самоізолюватися на 14 днів не потрібно. 01.07.2020
Кіпр В’їзд можливий, якщо Україна увійде до групи А або В (інформація оновлюється тут). Для вїзду обв’язково треба заповнити форму на сайті www.cyprusflightpass.gov.cy Після поверення з Кіпру самоізолюватися на 14 днів не потрібно. 01.08.2020
Грузія Для в’їзду в країну потрібне ПЛР-тестування. Після повернення з Грузії самоізолюватися на 14 днів не потрібно. 01.08.2020
Чорногорія Для в’їзду у країну громадянам України ПЛР-тестування робити не потрібно. Після повернення з Чорногорії в Україну — обов’язкова самоізоляція на 14 днів або ПЛР-тестування. 16.07.2020
Єгипет Для в’їзду у країну ПЛР-тестування робити не потрібно. Після повернення з Єгипту в Україну — обов’язкова самоізоляція на 14 днів або ПЛР-тестування. 01.07.2020
Греція Інформація очікується 01.08.2020
Албанія Для в’їзду в країну ПЛР-тестувння робити не потрібно. Після повернення з Албанії в Україну — обов’язкова самоізоляція на 14 днів або ПЛР-тестування. 01.07.2020
Болгарія Інформація очікується 01.08.2020
Хорватія Для в’їзду у країну потрібно ПЛР-тестувння, зроблене щонайпізніше за 48 годин до прибуття у країну. У разі відсутності ПЛР-тестування обов’язковою є 14-денна самоізоляція. Необхідно мати повний пакет документів: авіаквитки в обидві сторони, ваучер, поліс медичного страхування. Обов’язково треба заповнити форму на сайті entercroatia.mup.hr. Після повернення з Хорватії в Україну самоізолюватися на 14 днів не потрібно. 04.07.2020