• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

The Hardkiss на Big Switch On в Єгипті!

Красиві традиції – наша слабкість.

А традиції, що одночасно пов’язані з Україною та вашими улюбленими країнами для відпочинку – то просто любов! Тому для нас таким важливим і очікуваним вже вкотре стає яскравий (без перебільшень!), масштабний та драйвовий Big Switch On в Єгипті! Так-так! Єгипет на найбільшій та найзнаменитішій площі Близького Сходу SOHO Square знову запалить тисячі вогнів і вже зараз кличе вас стати частиною цієї неймовірної події! Цього разу хедлайнером буде відомий український гурт The Hardkiss! Тож готуйтесь до неймовірного свята!

Що ще варто знати про цьогорічний Big Switch On?

  • Додавайте важливу дату до свого розкладу – 15.11! Ну і, звісно, обирайте тур до Шарм-ель-Шейха!
  • І як же без подарунку від нас! Тож, усім нашим туристам, що відпочиватимуть у цей період у Шарм-ель-Шейху, ми надаємо безкоштовний трансфер до SOHO Square і назад! І тільки спробуйте тепер пропустити Big Switch On!.
  • Але і це не все – ви ж не забули про нашу постійну акцію? Знижка в 25% на їжу та напої в усіх закладах SOHO Square, а також на відвідування ковзанки і боулінгу. Ви ще в когось таку пропозицію бачили?

Катерина Артюх

керівник напрямку Єгипет:

Погодьтеся – не так вже багато важливих свят у році, для святкування яких друзі з’їжджаються в одну точку світу.

«Big Switch On – одна з таких подій. Щороку на площі одного з найбільш популярних в українців курортів – SOHO Square – ми запалюємо вогні і таким чином наближаємо Новий рік! Дуже важливо, щоб артисти, пісні яких звучатимуть цього вечора, були близькі нам і ми співали з ними в унісон»

The Hardkiss запалює!

The Hardkiss – це український гурт, який навряд чи потребує представлення. Ну хто не чув їхні хіти «Серце», «Кораблі» чи «Журавлі»? Гурт існує з 2011 року і за цей час встиг зібрати мільйони переглядів на youtube, десятки нагород та сотні тисяч фанатів в усіх куточках світу. Підозрюємо, що і ви небайдужі до цього непересічного проекту, який приваблює і вокалом, і музичною лінією, і кліпами, кожен з яких більше схожий на досконалий фільм. І ось неймовірна нагода поєднати все, що ви любите, разом – відпочинок в Єгипті, концерт улюбленого гурту та мега-шоу вогнів на Big Switch On. Ні, неможливо пропустити!

Той самий SOHO Square

Ну а поки ви бронюєте тур, нагадаємо, за що ми так любимо SOHO Square, такий прекрасний у будь-який день року, навіть не під час Big Switch On. SOHO Square – це справжнє диво, яке запам’ятовується кожному, хто тут побував. Тут є все для гарного і веселого відпочинку: центри розваг, клуби, кальянні, бари та ресторани, спортивні розваги, щоденні концерти на найбільшій сцені Шарм-ель-Шейха, парк атракціонів для дітей. У нічний час SOHO Square виглядає фантастично – центральна площа яскраво прикрашена, а центр її вінчає знаменитий на весь Близький Схід співаючий фонтан. Чудовий шопінг, сувеніри та подарунки рідним і близьким, хороша та різноманітна їжа, величезний вибір розваг – ну як встояти перед SOHO Square? Та й навіщо? Просто вирушайте в Шарм-ель-Шейх і насолоджуйтеся!

Тож давайте святкувати кожен день! Підспівувати улюбленим виконавцям, танцювати та подорожувати разом з Join UP!