• USD/UAH 29.6231.10.2020EUR/UAH 34.4831.10.2020
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Summer for U. Старт раннього бронювання  

Літо – це ваші улюблені кольори. Бронзова засмага, золотий пісок пляжів, вся палітра синього у бентежних переливах моря, соковита зелень дерев та несамовито яскраві кольори найрізноманітніших квітів. Літо – це ваші улюблені аромати. Пахощі стиглих фруктів, щедро зігрітих сонцем, особливий запах повітря на світанку на березі водойм і п’янкий та духмяний аромат свіжоскошеної трави. Літо – це ваші улюблені відчуття. Солоних від морської води губ, приємної втоми від довгих-довгих прогулянок і захвату від нових вражень.


Літо – це про вас і для вас. Адже ця особлива пора року просто створена для подорожей, насолоди та чудового відпочинку. І ми, готуючись до старту раннього бронювання по літньому сезону, вже точно знали, якою буде його концепція – вона була просто очевидною! Літо для вас! Summer for U!

Це ваше літо!

Ми хочемо, щоб від наступного літа ви отримали максимум яскравих вражень, насолодились кожною його миттю та подорожували місцями, де літо – найкрасивіше. Summer for U – це комфортний та доступний відпочинок у багатьох країнах, це зручні перельоти, під час яких ви вже будете відчувати себе на омріяному курорті, це ваші улюблені готелі, насичені та вражаючі екскурсійні програми, тематичні тури та сотні продуманих дрібниць, які створять атмосферу та стиль усієї подорожі.

Зустрічайте ваше літо в країнах: Туніс, Єгипет, Албанія, Чорногорія, Італія, Іспанія, Кіпр, Грузія, Болгарія, Португалія, Туреччина, Греція.

Антон Савченко

керівник відділу партнерських відносин

Новий літній сезон для нас – великий виклик. І ми дійсно дуже стараємося, щоб він був максимально успішним і легким для вас.

«Для цього ми ретельно опрацьовуємо всі моменти і недоліки, які виникали в нашій роботі, уважно вивчаємо і реагуємо стратегічними рішеннями на ваші запити і побажання. І, звичайно, ми готуємо для вас багато новинок і пропозицій, щоб ви та ваші туристи завжди отримували більше, ніж очікували. Це буде особливе літо. Summer for U»

Summer for U

Літо буде вашим. Саме таким, як ви мріяли. Красивим, насиченим, наповненим подорожами, новими відкриттями  та незабутніми враженнями. І ось ще кілька причин, чому ви полюбите це літо.

Flying for U

До старту раннього бронювання у нас є чудова новина – більшість рейсів у новому літньому сезоні буде відбуватися на крилах авіакомпанії SkyUp!

  • Авіакомпанія SkyUp отримала дозвіл на польоти в Європу, пройшовши процедуру TCO (Third Country Operator Licence). Цей сертифікат дає авіакомпанії право літати в 28 країн Європи, які входять в EASA, а також в чотири країни, які є членами Європейської асоціації вільної торгівлі.
  • Флот SkyUp зростає! Третій літак SkyUp Airlines прилетів до України буквально цими днями. Новий красень – Boeing 737-700 на 149 місць. А зовсім скоро флот поповниться ще двома літаками.
  • Вже зараз, окрім повних турів, ви можете купити авіаквитки за напрямками: Барселона, Софія, Попрад, Тбілісі. І цей список буде стрімко збільшуватись!

Comfort for U

Ваш комфорт дуже важливий для нас. Саме тому ми так прискіпливо обираємо партнерів, вивчаємо готелі, продумуємо логістику і враховуємо кожен момент. Тож невипадково, наприклад, на борту SkyUp на вас чекає особлива концепція for U, мета якої – створити для вас максимально зручні умови, щоб ваш відпочинок почався ще на борту літака. І так – з кожною дрібницею на кожному етапі створення відпочинку.

Special for U

Деталі є дуже важливими в будь-якій справі. Адже саме вони створюють настрій, загальне враження та атмосферу. Саме тому ми намагаємось приділяти їм багато уваги та хочемо перевершити ваші очікування або доповнити відпочинок невеличкими приємностями. Ми створили для вас бонусну програму YES та розробляємо тематичні колекції, речі з яких доповнять ваш відпочинок. Ми пропонуємо вам брати участь у тематичних заходах, на які запрошуємо відомих експертів, готуємо дивовижні промотури та цілу купу приємних сюрпризів. Все – Special for U!

Ми зробили все, щоб це літо було для вас особливим і саме таким, яким ви мріяли. Обирайте та плануйте вже зараз вигідний і красивий відпочинок з Join UP! Це буде незабутнє літо. Summer for U!


* дати старту літнього сезону за різними напрямками – різні. Шукайте інформацію в підборі туру.
**так як Єгипет — цілорічний напрямок, то літнім сезоном вважається період з 15.04.2019 по 31.10.2019