• USD/UAH 29.3829.03.2020EUR/UAH 32.1229.03.2020
  • [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Сім кроків назустріч

Спалах нового коронавірусу COVID-19, безумовно, став серйозним викликом світовій туристичній індустрії та цивільній авіації. Поширення епідемії вже завдало відчутної шкоди економікам багатьох країн і суттєво вплинуло на ринок туризму в світі та Україні. Наразі ми з вами спостерігаємо скорочення попиту і продажів буквально на всіх напрямках – це стосується не лише країн Азії та Італії, але й решти популярних серед туристів країн. Всі процеси на туристичному ринку уповільнюються, і можна прогнозувати, що певний час ринок перебуватиме у стані стагнації.

Наша команда, яка протягом 10 років ставила за мету розвиток туризму та вважала за місію залучати все більше українців до неймовірного світу подорожей, вперше стикнулась з викликом такого масштабу. Ми знаємо ціну конкурентних війн, ми стикалися з проблемами швидкого росту, ми знаємо, що таке працювати в країні, де досі йде війна. За роки свого становлення ми неодноразово доводили собі та всім навколо, що здатні створити якісний продукт та надати таку бажану можливість для всіх українців подорожувати Європою, екзотичними країнами, відвідувати найвіддаленіші куточки світу та кожного року відкривати для себе нові маршрути. Сьогодні це наш спільний біль – агентів, туроператорів, готелів, авіакомпаній тощо. Але ми віримо, що лише у партнерстві та безумовній синергії ми зможемо подолати проблему, що зветься «коронавірус».

У зв’язку з цим ми у Join UP! розробили сім кроків, що визначають наш вектор на найближчі місяці.

1. Крок перший. Оптимізація бізнес-процесів туроператора Join UP!

Join UP! – один з найбільших туроператорів України, який у 2019 році відправив на відпочинок більше 1 мільйона туристів. Ми – сильний гравець на туристичному ринку України, і, в тому числі, завдячуємо цим вам, нашим партнерам. На 2020 рік ми мали амбітні сподівання, планували нові активності, працювали над розширенням існуючих програм, щоб цього літа відкрити рекордну кількість напрямків.

Втім, зараз ми повинні переглянути наші плани, аби уникнути зайвих ризиків, оскільки прагнемо залишатися стабільним впевненим бізнесом, який здатен у повному обсязі забезпечити якісне обслуговування своїх клієнтів. Ми також повинні залишатися надійним і відповідальним партнером в усіх наших ділових зв’язках. Для нас важливо залишатися фінансово стабільним туроператором та виконувати свої зобов’язання перед вами – агентами та нашими туристами. Ми змушені перед літнім сезоном зменшити обсяг перевезень та відкласти старт деяких чартерних та регулярних рейсів до липня 2020 року.

Впевнені, що з часом ситуація на ринку стабілізується і неухильно спрацює ефект відкладеного попиту серед туристів. Цей вимушений спад активності ми використаємо для підготовки до нового зростання та присвятимо його згуртуванню команди, створенню успішної стратегії та нових проектів, а найголовніше – для якісних змін в обслуговуванні.

2. Крок другий. Скорочення польотної програми

Починаючи з березня, ми скорочуємо польотну програму чартерних рейсів до Єгипту. Ми виконуватимемо на 22 рейси на тиждень менше з Києва до Шарм-ель-Шейха та Хургади.

Ми оптимізували польотні програми по регулярних напрямках, які виконуються на крилах SkyUp Airlines, а також ухвалили рішення призупинити деякі регіональні програми, а саме виконання чартерних рейсів із Херсона та Миколаєва. Два заключних рейси привезуть наших туристів із Єгипту 17 та 18 березня відповідно. Але обіцяємо повернутися до виконання запланованої програми, щойно попит на тури буде відновлено.

3. Крок третій. Перегляд умов програми Beginner to Winner на користь агентів

Програму туроператора Join UP! Beginner to Winner було створено у 2017 році для покращення нашої взаємодії з агентами. Ми отримали можливість пропонувати гідний стимул нашим партнерам-агентам, підвищувати мотивацію та заохочувати до нових звершень. Матеріальні (у вигляді комісії) і нематеріальні винагороди від Join UP! високо цінуються нашими агентами. Щорічно ми проводимо церемонію нагородження та збираємо найкращих агентів України, щоб подякувати за плідну роботу та переконатися, що ми поділяємо спільні цінності.

У ситуації, що склалася сьогодні на туристичному ринку у зв’язку із епідемією коронавірусу, ми як туроператор ухвалили справедливе рішення – з 1 квітня зменшити планку з продажів для кожної категорії. Адже не можемо вимагати від наших агентів дотримуватися показників ефективності, які було розроблено без урахування непередбачуваних обставин. Ми розуміємо негативні наслідки зниження попиту, які відчули всі наші агенти. Для нас дуже важливо підтримати наших партнерів перед цим викликом та, як і раніше, мотивувати агентів на високі результати роботи. Нові цифри ви вже можете побачити у себе в особистому кабінеті. Детальніше про зміну умов по програмі Beginner to Winner можна прочитати тут.

Ми віримо, що вже за деякий час ситуація на ринку покращиться. Сподіваємося, що, підбиваючи підсумки на церемонії Winner наступного року, ми обов’язково порадіємо нашим спільним позитивним результатам.

4. Крок четвертий. Додаткова мотивація для агентів

Сьогодні туроператори, готельєри, ресторатори максимально знизили ціни на свої послуги, і це стало підставою для безпрецедентного зниження загальної вартості турів. Хоча ще рано говорити про спад епідемії коронавірусу, багато людей розуміють, що низькі ціни сьогодні є можливістю вигідно забронювати відпустку своєї мрії за дуже привабливими умовами.

З 12 березня до 10 травня 2020 року туроператор Join UP! пропонує своїм туристичним агентам спеціальні умови бронювання: за кожних 20 туристів, які забронюють тур в цей період на будь-які напрямки Join UP!, агент за 1 гривню отримає квиток на регулярні рейси авіакомпанії SkyUp Airlines (крім рейсів до Тенерифе). Дата початку туру повинна припадати на період з 25 квітня до 31 жовтня. Детальні умови пропозиції тут.

Жодних штрафів за анулювання туру не передбачено за умови скасування подорожі з причин, пов’язаних з епідемією коронавірусу, якщо турист оформив страхування від невиїзду. Нижче можна детальніше ознайомитися з іще одним кроком, який ми запровадили у зв’язку з епідемією і зниженням попиту через занепокоєння туристів.

5. Крок п’ятий. Страхування на випадок коронавірусу

Ми додали нові пункти у договір страхування від невиїзду: тепер наш турист застрахований від фінансових втрат, спричинених оголошеною в країні прибуття епідемією коронавірусу, а також неможливістю здійснити подорож через захворювання самого туриста на коронавірус. Тепер турбуватися через штрафні санкції за анулювання туру не потрібно ані туристу, ані його агенту. Туроператор Join UP! зацікавлений у тому, аби туристи були впевнені у продукті, який вони купують, а також спокійні за свої кошти, які вони легко повернуть у разі неможливості вирушити у подорож. Сподіваємося, така пропозиція сприятиме більшій зацікавленості наших клієнтів.

6. Крок шостий. Продовження акції Hello Egypt

Ми також продовжили акцію Hello Egypt – надання безкоштовних екскурсій. Тепер вона поширюється на всі нові заявки по Шарм-ель-Шейху до 17 березня 2020. Всі, хто забронює тур до Шарм-ель-Шейха у будь-який готель до 17.03.2020 включно, із заїздами до 20.03.2020, отримають одну з екскурсій на вибір:

 • Dinner in the desert (вечеря в пустелі + східне шоу)
 • Beach Party (пінна дискотека + катання на банані)
 • Glass Boat (прогулянка на човні з прозорим дном)
 • Turkish Bath (турецька баня)
 • Seafood dinner (рибний ресторан)
7. Крок сьомий. Умови раннього бронювання

Бронювання турів на літо та осінь 2020 року — це можливість заздалегідь спланувати майбутню відпустку за привабливою ціною. Тепер це можна зробити на ще вигідніших умовах, оскільки Join UP! впроваджує повернення коштів за раннє бронювання.

Така опція діє практично на всі доступні для бронювання тури у разі звернення не менше ніж за 30 днів до дати вильоту. Якщо бронювання здійснюється за незворотним тарифом або на період травневих свят, то у разі його скасування повернення грошових коштів не передбачене.


Ми у Join UP! хочемо ще раз запевнити своїх партнерів у нашому відповідальному ставленні до власних зобов’язань. Ми розуміємо складнощі, з якими стикнулися всі учасники туристичного ринку, і знаємо, як важливо зберігати холодну голову в цих непростих обставинах. Ми щиро турбуємося про те, щоб всі ми вийшли з них з мінімальними втратами, і віримо, що ситуація владнається вже незабаром. Зробивши сім впевнених кроків назустріч, ми сподіваємось також на вашу підтримку.

Бажаємо всім нам сил, сміливості і здоров’я.