• USD/UAH 29.5720.10.2020EUR/UAH 34.6220.10.2020
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Rediscover Egypt – 4. Марса-Алам розкриває секрети!

Що таке секрет? Це те, що розкривають тільки найближчим. Тим, кому довіряють, хто уважно слухає і дивиться. Але свої секрети розкривають не тільки люди, але й країни. І далеко не всім вони показують свої найпотаємніші красиві місця, не усіх знайомлять з місцевими цікавими людьми, традиціями, культурними особливостями та звичками. Саме тому туристи, які відпочивали в одній і тій самій країні, можуть привезти зовсім різні враження.

Ми ж в Join UP! давно зрозуміли, що кожна країна охоче відкриває свої секрети тим, хто ставиться до неї з любов’ю і справжньою цікавістю. Саме тому ми з таким натхненням та захопленням розробляємо для кожної країни концепцію, яка буде максимально відображати її характер. А ще – створюємо власні традиції. Так, однією з наших традицій стали тури Rediscover Egypt, під час яких ми відкриваємо Єгипет заново.

І сьогодні у нас для вас є чудова новина – ми анонсуємо наступний промотур тур до Єгипту! Цього разу ми разом будемо відкривати секрети Марса-Алама – одного з найкрасивіших регіонів країни! Ви з нами?

Катерина Артюх

керівник напрямку Єгипет

Коли ми були готові розказати вам про новий промотур Rediscover Egypt, я навіть трохи здивувалась – адже зрозуміла, що це буде вже наш четвертий особливий і такий важливий тематичний тур!

«Його мета – показати зовсім нові і незнайомі грані Єгипту – країни, в якій був майже кожен українець. І в цей момент я зрозуміла, що Єгипет настільки дивовижний та невичерпний, що сюди можна приїхати хоч сто разів – нових вражень вистачить на кожен візит!

Під час першого туру ми тестували найвідоміші нічні клуби Єгипту, курортні містечка якого славляться великим вибором розваг. Наш другий тур був присвячений вивченню одного з найкрасивіших морів у світі – Червоного. На третій тур нас надихнули дивовижні та пізнавальні круїзи Нілом. Цього разу ми вирішили зосередитись на секретах Марса-Алама – адже цей надзвичайно красивий та неймовірний регіон має чим вас здивувати і цього разу! Готові відкривати секрети разом з нами?»

Секрети Марса-Алама

Марса-Алам – дивовижний курорт Єгипту! Важко уявити, що не так давно він був звичайним рибальським селищем. Наразі на вас тут чекають чудові готелі, які облюбували для відпочинку європейці, що цінують хороший сервіс і вигідні ціни. Сюди їдуть дайвери з різних куточків планети, щоб дослідити один з найкрасивіших коралових рифів. Тут закохуються в Єгипет назавжди, вивчаючи знакові місця, такі як Ваді-Хаммамат, де на вас чекають просто космічні пейзажі, відомий храмовий комплекс Абу-Сімбел, або заповідник Ваді-ель-Гімаль, де можна зустріти газелей, верблюдів, гірських козлів та диковинних пташок. Тут збуваються мрії! Наприклад, як вам ідея покататись на квадроциклі, поплавати з дельфінами чи влаштувати незабутню морську прогулянку?

Приєднуйтесь до промотуру Rediscover Egypt – 4 і відкривайте секрети Марса-Алама разом з нами! Обіцяємо – це буде незабутньо!