• USD/UAH 27.6725.05.2019EUR/UAH 30.8225.05.2019
    • travel@joinup.ua
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Pit STOP! Вигідні умови оплати

Шановні колеги, ми хочемо, щоб оплата турів для вас була максимально зручною і простою. Саме тому ми ввели нові додаткові правила, які допоможуть оптимізувати цей процес і навіть заощадити гроші!

Важливо лише дотримуватися кількох правил:

  1. Перший платіж не менше 25% має надійти протягом 2-х днів з моменту підтвердження (перший день – день підтвердження заявки). Сума рахунку буде зафіксована за курсом підтвердження на ці 2 дні. При дотриманні цієї умови всі наступні оплати приймаються за курсом на момент платежу. (Якщо заявка підтверджена у вихідний, святковий небанківський день/час, то на оплату є тільки наступний банківський день).
  2. Повна оплата має бути здійснена не пізніше ніж за 14 днів до вильоту (у разі, якщо 14-й день випадає на вихідний, святковий небанківський день, необхідність внесення платежу переноситься на попередній банківський день).
  3. Якщо зазначені терміни не дотримані, то всі оплати приймаються за курсом на момент платежу, але не нижчим, ніж курс підтвердження бронювання.

Pit STOP! Курс зафиксирован (1) Pit STOP! Курс зафиксирован (3)

Також нагадуємо, що при бронюванні турів на заявки діє акція «Медом намазано» – чудова альтернатива ранньому бронюванню, яка дає постійну вигоду протягом усього року!

Щоразу при бронюванні ви будете отримувати «солодку» вигоду. На відміну від того ж раннього бронювання, акція діє на постійній основі і не залежить від сезону.

Додатковий % розраховується, виходячи з кількості днів, що залишився до початку туру!

Бронювання, зроблене заздалегідь, дає вам більший %


ВАЖЛИВО! З 01.02.18 в акцію «Медом намазано» вносяться зміни:

+2%
за 30 днів до заїзду
+1%
за 21 день до заїзду

* За напрямком Україна: готелі на білому тлі в акції участь не беруть. Оплата має бути здійснена протягом одного банківського дня з моменту підтвердження заявки.
** Максимальна вигода – не більше 14%.
*** Для Домініканської республіки: при бронюванні прямого перельоту МАУ оплата за авіапереліт має бути 100%.

****Ці умови діють для всіх заявок, заброньованих з 15.05.2019.

Отримуйте більше вигод разом з Join UP!