• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Join UP! отримала статус добре відомої торговельної марки

Основна торговельна марка Join UP! отримала статус добре відомої торговельної марки згідно з рішенням Апеляційної палати Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14 лютого 2019 року.

Нагадаємо, добре відома торговельна марка – це  знак для товарів та послуг, який внаслідок інтенсивного використання став широко відомим та впізнаваним на території України серед споживачів, і визнаний таким у встановленому порядку на державному рівні. 

Такий статус надає компанії ширші можливості щодо юридичного захисту прав інтелектуальної власності порівняно зі статусом звичайної торговельної марки.

Відтепер правова охорона добре відомої торговельної марки Join UP! поширюється й на всі неоднорідні товари та послуги, щодо яких вона визнана добре відомою. Окрім того, для добре відомого знаку не встановлений термін його дії, на відміну від звичайної реєстрації знаків для товарів і послуг.

Наявність у компанії добре відомої торговельної марки сприяє розвитку бізнесу не лише на території України, але й на міжнародному рівні, адже цей статус значно підвищує вартість компанії та є її нематеріальним активом.

Дмитро Сєроухов

генеральний директор Join UP!

Ми демонструємо свою готовність піднятись на новий рівень, розвивати не лише ринок туристичних послуг в Україні, але й виходити на міжнародні ринки

«Процедура із визнання торговельної марки Join UP! добре відомою в Україні тривала майже рік і її юридичний супровід здійснювала команда Юридичної Компанії «Картушин Партнерз» під керівництвом адвоката, патентного повіреного України – Лучки Ігоря Юрійовича. Задля отримання цього статусу компанія провела величезну роботу, бо таким чином ми демонструємо свою готовність піднятись на новий рівень, розвивати не лише ринок туристичних послуг в Україні, але й виходити на міжнародні ринки», – прокоментував подію Дмитро Сєроухов, генеральний директор Join UP!