• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Hello, Ukraine!

Ця новина вражає, як панорамні види Карпатських гір, хвилює, як романтична прогулянка до львівської кав’ярні, бадьорить, як перший спуск на лижах у засніженому Буковелі, гріє, як сонечко на одеському пляжі, підкорює, як атмосфера вечірніх Чернівців, заворожує, як стрімкий Дніпро. Ця новина – про те, як ми хочемо, щоб ви якомога частіше подорожували Україною – своєю рідною країною. То що ж це за новина?

У нас з’являється програма Hello, Ukraine! А це означає, що відтепер ви постійно матимете різні вигоди, подорожуючи Україною разом з нами.

Hello, Ukraine це:

  • Ви отримаєте ще більше вигід, бронюючи ваші улюблені готелі. Це можуть бути додаткові %, подарунки, додаткові послуги… безліч приємних сюрпризів!
  • На цій сторінці ви знайдете спеціальні пропозиції від вибраних готелів та інші акції за напрямком. Отже, додавайте сторінку до закладок.
  • У підборі туру ми зробили фільтр по готелях категорії Hello, Ukraine, тож шукайте значок 

ПІДБІР ТУРУ

Олеся Бутко

керівник напрямку Україна

Ми хочемо, щоб ви відкривали для себе Україну в усій її красі – відпочивали в найкрасивіших місцях, дізнавались про безліч цікавих традицій та особливостей кожного регіону, відкривали для себе нові курорти, міста та містечка, з гордістю розповідали про свою країну та з насолодою планували наступну мандрівку.

«Саме тому ми вирішили зробити програму Hello, Ukraine, де зібрані всі акції, спеціальні пропозиції та додаткові вигоди за напрямком. Уже зараз на вас чекає купа приємних сюрпризів, і цей список буде тільки збільшуватись!»

Чи добре ви знаєте Україну? Чи хочете відкрити нові для себе місця, що моментально зачарують вас? Чи хочете ви більше дізнатись про наші традиції? Навчитись готувати страви закарпатської кухні? Відчути, як це жити в місті на воді – у Вилкові? Побачити, як шалено круто святкують Трійцю та Івана Купала у Західній Україні. Це ж справжнісінький карнавал! Дізнатись секрети національних орнаментів, спробувати гуцульські сирні коники, посмакувати на Одещині легендарне вино «Новак» чи піднятись на гору Говерла, щоб додати до своєї скарбниці подорожей підкорення найвищої точки України… О, цей список можна продовжувати до нескінченності!

Тож плануйте наступну подорож Україною та не забудьте про всі вигоди нашої акції!

* Можливі зміни в умовах. Пропозиції  будуть постійно оновлюватись та доповнюватися.