• USD/UAH 27.6726.05.2019EUR/UAH 30.8226.05.2019
    • travel@joinup.ua
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

From Caribs with love. Зустрічайте новий фестиваль вебінарів!

Яскраві кольори, широкі посмішки, безкінечні танці, гучна весела музика, ретро-автомобілі,  море найрізноманітніших фруктів, безліч коктейлів, фантастичної краси природа, нестримне почуття свободи і легкості – о, країни Карибського басейну можна описувати нескінченно! Вони так і ваблять своєю атмосферою вічного свята. Ми хочемо, аби ви якомога більше знали про ці країни, і, звісно, частіше відвідували їх, щоб насолоджуватись насиченим, красивим та веселим відпочинком.

Сьогодні, у День святого Валентина, ми вкотре освідчуємося у коханні Кубі, Мексиці, Домінікані та Ямайці і запрошуємо вас на фестиваль вебінарів From Caribs with love, який стартує вже 18.02.

Алла Шевченко

керівник напрямків Куба, Мексика, Домінікана, Ямайка

Я люблю всі країни, якими займаюсь, і щоденно з великим задоволенням дізнаюся новини про кожну з них

«Постійні свята, фестивалі та концерти, відкриття нових закладів, нові екскурсійні маршрути та невідомі мені раніше місця, історії,  традиції та особливості – жодний з напрямків просто неможливо вичерпати. І мені дуже хочеться ділитися всією цією інформацією з вами – щоб ви так само були закохані у ці напрямки і хотіли знати про них все. Цього разу під час вебінарів будемо обговорювати наші новинки до старту сезону та зустрічатись з представниками ваших улюблених готелів. Чекаємо на вас!»

Що вас чекає під час фестивалю вебінарів From Caribs with love?

  • Керівник напрямку Алла Шевченко розкаже про всі наші новинки – польотну програму, гарантовані та нові готелі, екскурсійні та тематичні тури.
  • Ми запросили виступити для вас готельєрів, з якими можна буде в деталях обговорити будь-які питання і дізнатись про ваші улюблені готелі абсолютно все.
  • Подарунки! Звичайно, для найуважніших та найактивніших ми приготували цікаві подарунки! Щоразу на вас чекатиме сюрприз від готелю і від Join UP!

Переглянути вебінари у записі

Приєднуйтесь! Дізнавайтесь більше про напрямки, щоб ваша робота була легшою і продуктивнішою!