• USD/UAH 27.3727.06.2019EUR/UAH 30.9327.06.2019
  • [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

ЧайTime в березні. Hеllo, spring!

Весна прийшла! Як же ми чекали на цю пору після затяжної та сірої зими!

Так і хочеться скоріше дістати весняне вбрання, запланувати прогулянки та перші пікніки, прокататись нарешті на велосипеді та купити величезний оберемок тюльпанів. Звісно, що ми не встояли перед такою спокусою і вирішили присвятити наші березневі зустрічі весні!

На березневих зустрічах на вас чекають:

 • Насичені розмови за такими напрямками: Франція, Португалія, Мальдіви, Таїланд та Кіпр.
 • Невеличкий весняний сад – з тюльпанами, крокусами та гіацинтами.
 • Кілька цікавих майстер-класів. Яких? Сюрприз! Приходьте і дізнавайтесь!
 • Керівники напрямків приготують для вас цікаві завдання по своїх країнах.
 • Призи від керівників напрямків для найактивніших учасників.
 • Відомі тревел-блогери поділяться з вами топ-місцями у різних країнах та своїм досвідом.

Альона Орловська

event-manager

Весна! Усі ми з таким нетерпінням чекали цю пору… Нарешті… весна.

«Це час чогось нового і прекрасного. Час, коли хочеться надихатися і мріяти, насолоджуватись букетами улюблених квітів, красою природи, що тільки прокидається, співом пташок та легким вітерцем. І ми підготувались до наших зустрічей дуже по-весняному – розкажемо, як проходить ця пора в різних країнах, які екскурсії краще відвідувати саме навесні, і про наші новинки сезону. Буде дуже весняно і цікаво!»

Ми поговоримо про те, де у Франції найкращі місця для весняних пікніків, на які обов’язково треба взяти у плетеній корзинці пляшку вина, хрусткий багет, кілька видів сиру та круасани. Ми розкажемо вам про різні парки і сади Парижа, кораблики, що курсують Сеною, та відкриті тераси ресторанів, де так приємно проводити весняні дні.

Ми прокладемо маршрут весняною Португалією, позначивши маленькі ресторанчики з найкращими морепродуктами, місця для фотосесій на фоні океану, базарчики та крамнички, що просто потопають у шаленої краси місцевих квітах, та вулички, якими так приємно прогулятися.

Ось де неважливо – весна чи зима за календарем – так це на Мальдівах. Тут завжди прекрасна погода і купа справ – рибалка, дайвінг, вечеря під зорями не березі океану, дискотека в підводному клубі… Ну хіба не ідеальний весняний To Do List?

Ще одна країна, яку весна просто обожнює – це Таїланд! Величезні екзотичні квіти, тропічні ліси, красивенні водоспади – тут одразу забуваєш, що зима взагалі існує. Тож ми з вами вирішимо, чим зайнятись у Таїланді цією весною та розкажемо вам про наші новинки – наприклад, романтичний тур.

Ми перенесемось на теплий Кіпр, де весна буяє всіма кольорами! Чим зайнятись? Покататись на віслюках? Піти в нічний клуб? Пообідати в місцевій таверні та насолодитись місцевою кухнею, яка відома на весь світ? А може, почати весну з того, щоб взяти кілька кулінарних майстер-класів чи поїхати на виноробню? Ух, весною Кіпр особливо прекрасний!


Усі зустрічі починаються о 15:00.

Реєструйтесь, адже кількість місць обмежена:

Дата Напрямок Керівник напрямку Куратор
12.03.2019 Франция Іван Лисак Світлана Куцеконь
15.03.2019 Португалія Іван Лисак Євген Наумов
18.03.2019 Мальдіви
(набір відкрито)
Євген Хаджинов Людмила Костильова
20.03.2019 Таїланд Олександр Шевченко Олена Іванюк
22.03.2019 Кіпр (закритий) Агнеса Троїцька Олександр Клішин

 

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО