• USD/UAH 29.4527.09.2020EUR/UAH 34.0727.09.2020
  • [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Коблеве – коли відпочинок активний та насичений!

Тепле ласкаве море, красива та надихаюча природа, затишні місця, смачна їжа… ну що ще треба під час відпочинку? Пригоди! Багато крутих та драйвових пригод! І якщо ви будете відпочивати у Коблевому, то точно можемо сказати – нудьгувати у вас просто не буде часу, адже тут на вас чекає і активний спорт, і нові враження, і багато захвату! Вам залишилось лише вибрати активності, які вам найбільше підходять та найбільше вас цікавлять.

Активність Тривалість Вартість при замовленні
на місці
Бронювання
через оператора
Флайтборд 20 хвилин 1200 960
Скутер 20 хвилин 1400 1120
Парашут 10 хвилин 1000 800
Дельтаплан 10 хвилин 1500 1200
Риболовля 3 години 600 500
Екскурсія на катері на острів Березань 3 години 600 500
Дельфінарій 1 година 300 240
Аквапарк Цілий день 600 480
Пакет «Актив-море» 3 послуги: 3600 2900
флайтборд
скутер
дельтаплан або парашут
Пакет «Сімейний» – 3 людини 3 послуги: 4500 3600
Березань
дельфінарій
аквапарк
пакет «Сімейний» – 4 людини 3 послуги: 6000 4500
Березань
дельфінарій
аквапарк

Флайтборд

Відчути себе птахом, що вміє пірнати у воду, а потім – стрімко злітає у небо! О, так! Відчуття польоту та свободи, яке дарує флайтборд важко з чимось порівняти! Тож спробуйте цей видовищний вид спорту – неймовірні враження вам гарантовані, і навіть підозрюємо, що на одному разі ви не зупинитесь та будете мати нове цікавезне хобі.

Скутер

Вітер у волоссі, відчуття швидкості, безкраї водні простори, де можна поганяти на скутері… ну хіба не ідеальний план для тих, хто полюбляє гострі відчуття та вміє насолоджуватись життям? Тож не проминіть нагоду відчути цей драйв та відкрити в собі жагу пригод!

Парашут

«Нестримний захват», «неймовірні відчуття», «фантастика!», «справжнісінький кайф» – ось лише декілька відгуків від тих, хто вже спробував цю розвагу. Що скажете після польоту ви? Упевнені, що цей день ви запам’ятаєте на все життя!

Дельтаплан

Ось де адреналін зашкалює, а вражень вистачить на місяць вперед. Ось які фото ви будете переглядати знову і знову! Ось та розвага, яка доведе вам, що ви нічого не боїтеся! Який же це невимовний кайф – відчути, що у вас є крила, та політати над морем! Must do цього літа для всіх закоханих у життя!

Риболовля

Порибалити на морі – хіба це найкраща медитація? Вибрати час на сході чи заході сонця, щоб, доки ви тримаєте вудочку, встигнути побачити неймовірні метаморфози неба та морської води… а потім – відчути справжній дитячий захват, коли, нарешті, почне клювати риба! Який улов буде сьогодні? Скільки рибин та якого розміру вам вдасться вполювати? А як вам ідея потім приготувати цю рибку? Точно знаємо, що риба, яку ви зловили власноруч, на 100% смачніша за будь-яку іншу!

Екскурсія на катері на острів Березань

Легендарний острів чекає на вас, щоб відкрити всі свої секрети! Колись тут було древньогрецьке поселення, тому до нього вабить не тільки природа й атмосфера, але й купа легенд та цікавих історій. Цей невеличкий острів експерти називають унікальним природно-географічним об’єктом, адже це один з двох материкових островів, що зручно розташувалися у північний частині Азовсько-Чорноморського басейну. Це загадкове місце, яке полонить залишками стародавніх будівель та прекрасними пейзажами. Упевнені, що ви захочете провести тут цілий день!

Дельфінарій

Ох, ці неймовірні створіння! Скільки всього ми про них знаємо або чули – і те, які вони розумні, і те, що вони вміють спілкуватись, і те, що вони не раз рятували людей у морі. Тож чому не відвідати морський дельфінарій та не дізнатись про цих істот ще більше? Чудовий варіант відпочинку як для дітей, так і для дорослих.

Аквапарк

Найкраще, що може статися з кожним з нас у спеку – це аквапарк! Купа захвату, веселощів та прохолоди вже чекають на вас! Водні гірки, атракціони, ресторанчики, басейни – ну що ще потрібно для ідеального літнього дня?

Більше розваг!

Для тих, хто хоче все й одразу, або відпочиває всією сім’єю, ми приготували класні пакетні пропозиції, де поєднали різни розваги.

Пакет «Актив-море»

Цей набір – для закоханих у море. Для людей, які не можуть ним насититись та люблять відпочивати активно й так, щоб мати багато яскравих вражень.

Що сюди входить:

 • Флайтборд
 • Скутер
 • Дельтаплан або парашут

Пакет «Сімейний» – 3 людини

Набір для тих, хто відпочиває разом з дитиною. Причому такий, що багато радості буде як у дитини, так і у батьків.

Що сюди входить:

 • Березань
 • Дельфінарій
 • Аквапарк

Пакет «Сімейний» – 4 людини

Здається, що відпочинок з двома дітками – це і відпочинком назвати важко, адже постійно треба думати, чим зайняти малюків… То нехай так не здається, адже ми запропонуємо вам багато розваг для всієї родини!

Що сюди входить:

 • Березань
 • Дельфінарій
 • Аквапарк