Агентам

Чорногорія


MONTENEGRO

Тури на відпочинок в Чорногорію

Чорногорія розташована в південно-східній Європі та лежить на Адріатичному узбережжі Балканського півострова. Загальна площа країни – 13,8 тис. кв. км. Назву свою Чорногорія або Монтенегро отримала, ймовірно, через чорні густі ліси, що вкривають гірські масиви країни. Види Чорногорії вражають своєю невимовною красою. Близько 80% площі країни займають ліси, луки і природні пасовища Флора Чорногорії надзвичайно різноманітна: всього на території країни росте 2833 виду рослин, з них 212 зустрічаються лише на Балканському півострові, а 22 – лише в Чорногорії. У країні – 29 високогірних озер унікальної краси.

Стоимость по курортам

Ах, Чорногорія!

Ще більше вигоди від Join UP!

Опис курортів

Столів

Країна: Чорногорія

Столів - невелике тихе місце, розташоване в Чорногорії в Которській бухті, де Роза створює гірські та морські вітри, особливо підходить для легеневих хворих пізньої весни та ранньої осені. Місце багате з великою кількістю рослин, які не - 548 видів. Село знаходиться приблизно в 8 км від Котора і Тівату, і через дорогу від Пераст.

Крашичі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 116

рейтинг:


Містечко Крашичі (Чорногорія) лежить на південь від Боко-Которської бухти. Цей зелений відокремлений куточок розташований на невеликій височині, і з кожного будинку тут можна милуватися морським краєвидом. На цьому узбережжі працює велике підприємство, єдине в своєму роді в Чорногорії – судноремонтний завод.

Ораховац

Країна: Чорногорія

мандрівників: 183

рейтинг:


Ораховац – маленькое поселение Черногрии, которое расположено поблизости от Пераста и Котора, у Которского залива. Общая площадь составляет 401 квадратный километр. Население по данным переписи 2003 года составляет 36 человек.

Кумбор

Країна: Чорногорія

мандрівників: 279

рейтинг:


Кумбор – невелике містечко, розташоване на південно-східному березі Адріатичного моря неподалік від аеропорту Тиват, на березі Бока-Которської бухти, яка утворилася в пониззі колишньої річки: тут виникло кілька заток, протоки Кумборська і Вериге. Кумбор – дивовижне містечко, оточене незайманою природою. ЮНЕСКО включила ці території в скарбницю Світової природної і культурної спадщини.

Баошичі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 24

рейтинг:


  Селище Баошичі, як і багато інших містечок у Боці, спочатку виникло як рибальське селище. Перша згадка про нього датується тисяча триста п’ятдесят першим роком. У XV столітті тут існував маєток княжої сім'ї Баошичів, від якого і пішла сучасна назва містечка.

Бігова

Країна: Чорногорія

мандрівників: 8

рейтинг:


Якщо ви шукаєте тиші та єднання з природою, то Бігова стане для вас ідеальним місцем відпочинку. Розташоване в симпатичній бухті невелике рибальське село з населенням всього близько 100 осіб розташоване всього за півгодини їзди від таких ключових населених пунктів, як Тиват, Котор і Будва. Тут ви будете спокійно насолоджуватися чудовими пейзажами найекологічнішої країни Європи.

Джурашевичи

Країна: Чорногорія

мандрівників: 339

рейтинг:


Джурашевичи - удивительное место. По свидетельству исторических источников, первые славяне появились здесь в 6-м веке. Таким образом, Джурашевичи фактически является одним из первых мест поселений древних славян.

Прчань

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1751

рейтинг:


Прчань находится напротив Котора и Доброты. Это небольшой населенный пункт, население которого не превышает 3000 человек. Расположен он у самой кромки моря.

Милоцер

Країна: Чорногорія

Милоцер - замечательный курортный городок в Черногории. Еще не так давно Милоцер служил бывшей королевской резиденцией, но сегодня это один из самых почитаемых курортов Черногории, на котором находится летняя резиденция президента Черногории, расположенная на известном пляже Королевы. Как известно, живописную красоту и великолепные пейзажи Милоцера связаны с тем, что он находится в парке сосновых деревьев.

Доброта

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1359

рейтинг:


Доброта – чорногорське селище в муніципалітеті Котор, на східному березі однойменної затоки. На північ від Доброти розташований центр муніципалітету – місто Котор. На початку своєї історії, з XIV до початку XVIII століття, населений пункт не був самостійним, а являв собою частину Котора.

Беліла

Країна: Чорногорія

Беліла (Bjelila) – це невелике чорногорське селище на узбережжі Тиватської затоки поряд з містом Крашичі, розташоване всього за 11 кілометрів від Тивата і Котора. Старовинне рибальське селище приваблює туристів завдяки своїй віддаленості, яка забезпечує незабутній тихий і мальовничий відпочинок з чудовим видом на затоку. У Белілі постійно проживає всього близько 20 сімей, літньої пори, звичайно, кількість мешканців помітно збільшується.

Утеха

Країна: Чорногорія

мандрівників: 58

рейтинг:


Название Утеха довольно странно звучит для нашего уха. Интересно, что такое название поселку дало небольшое кафе, которое появилось в этой части побережья одним из первых, еще в 60-е годы прошлого века. Именно тогда этот участок морского берега начали активно застраивать и один из землевладельцев, проявив завидную дальновидность, открыл здесь кафе под названием «Утеха».

Каменарі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 315

рейтинг:


Каменарі в Чорногорії – це зовсім невелике селище, червоні черепичні дахи якого потопають у зелені. Воно розташоване на березі протоки Вериге – найвужчого місця прекрасної Боко-Которської затоки, за 15 км на схід від великого курортного міста Герцег-Нові. Згідно з даними останнього перепису населення, тут проживає трохи більше 1100 осіб.

Чань

Країна: Чорногорія

мандрівників: 69

рейтинг:


Чань (на черногорском — «Чањ/Čanj») — небольшой курортный поселок, расположенный в Барском муниципалитете Черногории (расстояние до Бара — примерно 15 километров). Поселение расположено в северной части Барской ривьеры на границе с муниципалитетом Будвы недалеко от курортных поселков Петровац и Сутоморе. Чань находится в стороне от главной автомобильной магистрали на огороженном участке морского побережья между двумя холмами — Островица и Велиград, поэтому здешний отдых отличается необыкновенным спокойствием и безопасностью.

Бієла

Країна: Чорногорія

мандрівників: 2620

рейтинг:


Відпочинок в Чорногорії щороку стає у українців все популярнішим і актуальнішим. Багато в чому на це впливає невисока вартість туристичних путівок, а також можливість відправиться в подорож «дикуном». Чималий інтерес у туристів, особливо з маленькими дітьми, викликає селище Бієла, розташоване на березі Боко-Которської бухти, яка справедливо вважається одним з найкрасивіших місць Чорногорії.

Дженовичі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 175

рейтинг:


Найменше курортне селище Герцегської рив’єри – Дженовичі – розташоване на самому початку Боко-Которської бухти, за 7 км від міста Герцег-Нові. Це рибальське поселення з піщано-гальковими пляжами, відокремленими бухтами і печерами. Незважаючи на те, що селище невелике, воно має добре розвинену туристичну інфраструктуру: є багато готелів і апартаментів класу «Люкс», всюди розкидані магазинчики, ресторани і кафе.

Св.Стефан

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1096

рейтинг:


Курорт Святой Стефан в Черногории - это уникальный остров-гостиница, расположенный в 9 км к юго-востоку от Будвы. Он связан с берегом узким перешейком. По легенде, крепость была построена на морской скале в XV веке местной народностью Пастровиче, на средства от похищенных у турков сокровища Крепость была призвана защищать местных жителей от нападения пиратов и получила название Святой Стефан.

Тиват

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1647

рейтинг:


Тиват — современный курортный город на берегу Бока-Которского залива, на полуострове Врмац, неподалеку от международного аэропорта. Мягкий климат, приятные пляжи и удобное расположение ежегодно привлекают сюда всё больше туристов. Пляжи Тивата На побережье вокруг Тивата находится 17 муниципальных и отельных пляжей, а также множество небольших живописных бухточек с ресторанами, гостиницами и барами.

Пржно

Країна: Чорногорія

мандрівників: 336

рейтинг:


Пржно является известным туристическим местом. В затоне, скрытом мысами, находится пляж Королевы, на который, как гласит предание, приходила королева Мария Карагеоргиевич, которая, отдыхая, любовалась уникальным пейзажем. Это один из красивейших пляжей Адриатического побережья.

Рафаиловичи

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1262

рейтинг:


Рафаиловичи окружен замечательной средиземноморской природой и известен во всем мире своим двухкилометровым, золотистым пляжем, начинающимся от курортного поселка Бечичи. Небольшой поселок, расположенный непосредственно на пляже Бечичи, в его восточной части. В 1935 г.

Будва

Країна: Чорногорія

мандрівників: 7700

рейтинг:


Будва – це найголовніший туристичний центр Чорногорії. У Будві ви знайдете все, що тільки захочете: дискотеки, ресторани і бари, різні казино, усілякі спортивні майданчики, великі тенісні корти. Цей курорт прекрасно підходить для шанувальників активного і веселого проведення часу.

Петровац

Країна: Чорногорія

мандрівників: 2877

рейтинг:


Петровац - прекрасный городок, расположенный в бухте вдоль пляжа, покрытого красной мелкой галькой. Красота "Кастел Ластви", - так раньше назывался Петровац, и в прошлом привлекала многих туристов. Расположенный в 17 км от Будвы окружают оливковые рощи и густые сосновые леса, поэтому микроклимат там очень мягкий.

Буляриця

Країна: Чорногорія

мандрівників: 108

рейтинг:


Буляриця – популярне туристичне селище в Будванському муніципалітеті Чорногорії (відстань до Будви – близько 18 км). Містечко розташоване в однойменній бухті Адріатичного моря поблизу пагорба Дубовиця на відстані 1 км від Петроваца. Це останнє в цій частині Будванської рив’єри відоме туристичне містечко, трохи південніше селища починається вже Барський муніципалітет.

Бечичі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 5374

рейтинг:


Бечичі, як і Рафаїловичі, – одне з найменших курортних містечок Черногорії. Вони розташовані в чотирьох кілометрах від центру Будви і в півтора кілометрах одне від одного. Бечичі приваблюють туристів, в основному, розвиненою, добре налагодженою інфраструктурою відпочинку і чудовим пляжем.

Ігало

Країна: Чорногорія

мандрівників: 729

рейтинг:


На березі Боко-Которської затоки, недалеко від Герцег-Нові розташувався широковідомий курорт Ігало (Igalo). Популярність йому приніс, насамперед, заснований 1949 року Інститут Ігало, найбільший в європейській частині Середземномор'я центр курортно-санаторного лікування. Спектр захворювань, які тут лікуються, вражає своїм розмахом – від ревматичних проблем до шкірних захворювань.

Яз

Країна: Чорногорія

мандрівників: 250

рейтинг:


Пляж Яз в Черногории считается одним из самых больших пляжей. При этом, рядом с ним нет никакого крупного населенного пункта. Ближайший город Будва находится в 3 километрах от пляжа.

Котор

Країна: Чорногорія

мандрівників: 2781

рейтинг:


Котор прекрасно знайомий нам за романом популярного сучасного письменника Мілорада Павича «Ящик для письмового приладдя». Це справжнє середньовічне приморське місто з приголомшливими старими церквами, таємничими вуличками і старовинними будинками та причалами, куди в давні часи приходили з далеких плавань кораблі з дивовижними вантажами. Стародавня частина Котора перебуває під охороною ЮНЕСКО, що підтверджує унікальність тутешніх пам'яток.

Ульцын

Країна: Чорногорія

мандрівників: 498

рейтинг:


Ульцынь - это один из самых древних городов этой прекрасной страны и самый южный. В истории этого города тесно переплетаются традиции Востока и Запада. Город этот был основан примерно в 5 веке до нашей эры греческими колонистами.

Рисан

Країна: Чорногорія

мандрівників: 16

рейтинг:


Рисан — миниатюрный курортный городок в Черногории, который находится на берегах Которского залива Адриатического моря. Расстояние до международного аэропорта Тиват — 25 км, до международного аэропорта Подгорица — 90 км. Рисан окружен кольцом гор, создающих здесь очень комфортный теплый микроклимат.

Пераст

Країна: Чорногорія

мандрівників: 863

рейтинг:


Пераст по праву считается одним из наиболее изысканных и красивых городков на побережье Бока-которского залива. Когда-то процветающий порт и надежный оплот морских пиратов, современный Пераст занимает узкую полосу у самой водяной кромки напротив пролива Вериге и двух крошечных островков — Святого Георгия и Госпа од Шкрпела — о которых складывают легенды. Дворцы и дома в стиле венецианского барокко напоминают о славном прошлом этого городка, в котором сейчас постоянно проживает всего около 200 местных жителей.

Добра Вода

Країна: Чорногорія

мандрівників: 356

рейтинг:


Добра Вода – курортне селище, яке займає південну частину узбережжя Чорногорії та славиться цілющим повітрям. Найближчі великі населені пункти – Улцинь, Будва, Тиват, Подгоріца та Бар. Невеличке мальовниче селище почало залучати туристів з 50-х років минулого століття, нині тут мешкає близько 700 осіб.

Герцег-Нові

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1275

рейтинг:


Герцег-Нові – ще одне з прибережних міст Чорногорії. Його історія, як і історія багатьох балканських міст, сповнена драматичних подій, а його архітектурний вигляд сформований численними і різноманітними правителями. А було цих правителів чимало, адже місто заснував король Твртко I ще 1382 року, а розкопки показали, що люди селилися тут і в античні часи.

Бар

Країна: Чорногорія

мандрівників: 209

рейтинг:


Раніше Бар називався Антибарієм (бо навпроти розташоване італійське місто Барі, куди зараз можна потрапити на поромі). Наразі міст з коренем «бар» стало аж три: одне –  італійське Барі, чорногорське місто Старий Бар, де ви знайдете всі стародавні пам'ятки, і Новий Бар (або просто Бар) – популярний курорт на Адріатичному морі, куди приїжджають всі туристи. Пляжі Бара Найвідоміший міський пляж розташований в центрі Бара: дрібногальковий, дуже мальовничий, він розтягнувся вздовж берега моря майже на кілометр.

Сутоморе

Країна: Чорногорія

мандрівників: 350

рейтинг:


В первую очередь, Сутоморе славится своими песчаными пляжами, протяженность которых составляет, в общей сложности, около 2,5 км. Пляж ухожен и чист, здесь немало возможностей для занятий плаванием и дайвингом, а также традиционных пляжных развлечений вроде катамаранов, парашютов, «бананов». Широко известен небольшой (около 800 м) песчаный пляж в Сутоморе.

Десерти

Десертом в Чорногорії заведено вважати чорну каву, чай з травами, різні муси і соки.

Якщо ви любитель солодкого та випічки, то обов'язково скуштуйте: палачинке – великий млинець з начинкою з джему, шоколаду, крему або повидла; крстічем – місцеві пончики, які подають з гіркою кавою або гарячим шоколадом; слаткіші – пиріг з сирною начинкою; бурек – листковий пиріг з м'ясом або сиром; штруклі – сливи та горіхи, запечені в сирі.

Чорногорія: Новини країни

ТОП-5 інстаграмних локацій Чорногорії — і чим там зайнятись

Чорногорію щороку відкриває для себе все більше мандрівників. За 10 років їхня кількість збільшилась майже вдвічі, і статистика постпандемічного часу лише демонструє посилення такої динаміки1. Встояти перед шармом цієї балканської

Чорногорія – one love*: синергія Join UP! та R-Tours

У чому наша сила по Чорногорії? У любові! Саме багаторічна любов до цієї країни надихає нас щоразу знаходити нові місця, які підкорюють своєю красою та автентикою; щороку поповнювати наше портфоліо

Оксамитовий сезон: святкуємо нескінченне літо

Не перегортайте календар – літо продовжується! Ми маємо беззаперечні докази. Наприклад, Греція, Албанія, Хорватія та Чорногорія чекають у гості літофанів, які не встигли як слід вигуляти новий купальник, погойдатися на